Listwa - pasek

wtorek, 22 stycznia 2019

Testy F1 w telewizji - aż 20 godzin transmisji. AKTUALIZACJA: Relacja dostępna również w Polsce!

Robert Kubica, a razem z nim 19 pozostałych kierowców z tegorocznej stawki F1, wracają na tor za sprawą przedsezonowych testów. Do tej pory nigdy zimowe testy nie były transmitowane w telewizji. Teraz ma się to zmienić za sprawą Sky Sports F1, który zapowiedział 20 godzin relacji z jazd kierowców. Testy na torze w Barcelonie odbędą się od 18 do 21 lutego.

AKTUALIZACJA: najnowsze wiadomości znajdziecie na końcu artykułu! 

Testy od 18 do 21 lutego są pierwszą możliwością sprawdzenia bolidów zespołów na torze. Po ich zakończeniu ekipy i ich kierowcy nie będą z pewnością próżnować, gdyż kolejne testy odbędą się w dniach 26. lutego - 1. marca. Obie tury jazd odbędą się na hiszpańskim torze Catalunya koło Barcelony.

ZOBACZ TEŻ: F1 2019: Składy zespołów, kalendarz sezonu, godziny wyścigów, daty prezentacji bolidów, gdzie oglądać w TV

Sky Sports F1 planuje rozpoczęcie transmisji na żywo z testów już w pierwszy dzień - w poniedziałek, 18. lutego, od godziny 14:00 do 18:00, gdy zakończy się popołudniowa sesja jazd. Dodatkowo, od 18:00 do 19:00 kamery i dziennikarze pozostaną na torze, aby podsumować to co się działo podczas dnia. W tych samych godzinach relacja odbędzie się przez pozostałe 3 dni testów. Choć to niepotwierdzone, relacja miałaby być też dostępna na F1 TV (LINK). Cena za miesięczny dostęp do usługi wynosi 2,99 lub 7,99 euro, w zależności od planu. Gdy tylko pojawi się oficjalna wiadomość (już się pojawiła, więcej w aktualizacji na końcu artykułu), poinformujemy Was o tym za pośrednictwem strony MotoReporter24.pl oraz naszych stron na Facebooku, do których śledzenia gorąco zachęcamy (MotoReporter oraz Kubica OnBoard).

Jeśli planujecie się wybrać do Hiszpanii, by śledzić testy na miejscu, też jest taka możliwość. Bilet, który pozwoli nam wejść na tor można zakupić za 18 euro za każdy dzień testów. Dostępne są one m.in. TUTAJ.

AKTUALIZACJA
Oficjalnie zostało potwierdzone, iż relacja z testów będzie dostępna też na F1 TV! Kibice będą mogli obejrzeć zarówno poranna i popołudniową sesję, inaczej niż w przypadku Sky Sports F1, gdzie będzie nadana tylko druga część jazd. Dodatkowo, pod koniec każdego dnia, dostępne będzie godzinne podsumowanie zmagań. Na tę chwilę jest pewne, że transmitowane będą testy w dniach 18-21. lutego. Nie wiadomo jeszcze czy relacjonowana będzie także druga tura jazd od 26. lutego do 1. marca.

fot. Williams F1 Team Media

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz