dezd

wtorek, 28 maja 2019

GP Monako 2019: Kolejny triumf Mercedesa. Zdjęcia z Robertem Kubicą i Georgem Russellem do pobrania na tapetę

Za nami szóste Grand Prix tego sezonu Formuły 1. Zwycięzcą, po heroicznej walce z oponami, został Lewis Hamilton. Metę za nim przekroczył Max Verstappen, który został ostatecznie sklasyfikowany na czwartej pozycji za doliczenie 5-sekundowej kary za niebezpieczne opuszczenie stanowiska po pit stopie. Na podium, wraz z Anglikiem z zespołu Mercedes stanęli Sebastian Vettel i Valtteri Bottas. Kierowcy Williamsa, czyli George Russell i Robert Kubica zajęli kolejno 15. i 18. lokatę.

W Wasze ręce oddajemy 42 zdjęcia w wysokiej jakości, które świetnie się mogą nadać na tapety na telefony i komputery. Wśród nich znajdziecie ujęcia z wyścigu na bardzo wąskim torze w Monako oraz kadry z boksu i z specjalnie przygotowanej, przez zespół Williams, sesji.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.