Listwa - pasek

sobota, 17 września 2016

VERVA Street Racing 2016 - zapowiedź

17 września 2016, wszystkich dużych i małych fanów motoryzacji czeka niesamowita moc atrakcji oraz mnóstwo zabawy podczas siódmej edycji Verva Street Racing. Narodowy Festiwal Motoryzacji rozpocznie się o godzinie 13:00, a wstęp na błonia PGE Narodowego jest bezpłatny. Na widzów oprócz niezwykłego spektaklu z udziałem najbardziej spektakularnych samochodów z całego świata, czekają także koncerty największych gwiazd polskiej muzyki. Zapnij pasy! Będzie się działo!

Największy w naszej części Europy festiwal motoryzacyjny rozpocznie się tak, jak na kultową imprezę przystało – od parady najbardziej unikalnych samochodów z ponad 600 prezentowanych na PIT PARTY oraz spektakularnego pokazu driftingu w wykonaniu Kuby Przygońskiego. Swoje mistrzostwo w kontroli poślizgu zaprezentuje na specjalnie przygotowanym torze, a ekstremalne doznania uczestnikom zapewni tuningowana Toyota GT68 o mocy 1068 koni mechanicznych.

Po tak ekscytującym początku, emocje będą już… tylko większe. Oprócz Toyoty Kuby, driftować będzie też wielka ciężarówka, a zapierające dech w piersiach motocyklowe akrobacje zaprezentują zawodnicy FMX. Swoje umiejętności w wyścigu Rallycross zaprezentuje znakomity polski kierowca Paweł Hankiewicz, a pokaz jazdy na jednym kole zorganizuje zespół Infamous oraz Rafał Pasierbek znany jako Stunter13. Na torze nie zabraknie również znanego w motoryzacyjnym świecie 12-letniego driftera Jasia Borawskiego.

Fani motoryzacji wiedzą, że liczy się nie tylko obraz, ale również dźwięk. Choć dla wielu ryk motorów to najpiękniejsza muzyka, to jednak ze względu na natężenie decybeli, organizatorzy rekomendują – szczególnie młodszym widzom – zabranie zatyczek do uszu lub specjalnych słuchawek.
 
Z pewnością trochę ciszej, choć nie mniej ciekawie będzie na otwartej przez cały dzień bezpłatnej wystawie samochodów. W ponad 20 strefach czeka ponad 600 pojazdów – m.in. polskie i europejskie klasyki, amerykańskie legendy i auta Jamesa Bonda. Nie zabraknie cudów tuningu optycznego i technicznego, 1000-konnych „potworów”, historycznych samochodów rajdowych i użytkowych oraz elektrycznych aut przyszłości, takich jak Tesla.

VERVA Street Racing to impreza dla całej rodziny, która w tym roku odbywa się w nowej, otwartej dla wszystkich formule Narodowego Festiwalu Motoryzacji. O nudzie wśród najmłodszych nie ma tu mowy - specjalnie dla dzieci przygotowano mnóstwo samochodowych atrakcji. Znane z bajek auta (m.in. Złomek, czy furgonetka ze Scooby Dooby Doo), tor do nauki jazdy i mnóstwo dmuchańców oraz trampolin wypełnią radością czas każdego małego dziecka. Trochę starsze dzieci na pewno ucieszy zaś strefa Xbox.


Do dyspozycji rodziców przez cały dzień będą również specjalne strefy, gdzie w komfortowych warunkach będą mogli nakarmić lub przewinąć najmłodszych podopiecznych. 

Jak wiadomo wrażenia zwiększają apetyt, więc podczas tegorocznej VERVA Street Racing nie zabraknie także propozycji dla smakoszy. 50 food trucków i Strefa Stop Cafe zapewnią każdemu ulubioną przekąskę.

VERVA Street Racing 2016 to jednak nie tylko motoryzacja, ale także muzyka na najwyższym poziomie. W czasie festiwalu wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny - Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży oraz Margaret.

Podczas imprezy będzie można także spotkać naszych Olimpijczyków – Anitę Włodarczyk, Tomka Majewskiego, Marcina Lewandowskiego, Adama Kszczota oraz Piotra Małachowskiego. To trzeba po prostu zobaczyć!

Zapnij pasy! Będzie się działo!VERVA Street Racing to impreza niebiletowana i bezpłatna. Wszystkie informacje dotyczące programu, lokalizacji i transportu na VERVA Street Racing są dostępne na stronie internetowej imprezy www.vervastreetracing.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz