Listwa - pasek

niedziela, 8 stycznia 2017

Moto Orkiestra 2017 ponownie na Bemowie

15 stycznia 2017 roku na warszawskim Bemowie odbędzie się po raz kolejny Moto Orkiestra, największa charytatywna impreza motoryzacyjna organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Moto Orkiestra to coroczna impreza organizowana przez Automobilklub Polski, od wielu lat grająca wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym z Rajdu Barbórki, przez cały dzień odby-wać się będą licytacje przejazdów po specjalnie wytyczonej trasie samochodami rajdowymi, wyścigowymi, terenowymi, a nawet ciężarowymi. Swój udział potwierdziło wielu rajdowych kierowców, wśród nich m.in. rajdowy Mistrz Europy Wojciech Chuchała, Wicemistrz Polski Jakub „Colin” Brzeziński, Klaudia Podkalicka oraz Michał Ratajczyk.

Do Moto Orkiestry 2017 dołączyła Dzielnica Bemowo, wspierając organizacyjną machinę. Całą imprezę, łącznie z licytacjami przejazdów, poprowadzą dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk oraz doskonały prezenter radiowy Paweł Pawelec.

Oprócz wspomnianych przejazdów samochodami rajdowymi, licytacja obejmie także gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów Moto Orkiestry. Znajdą się wśród nich między innymi vouchery na kurs prawa jazdy, nawigacje samochodowe, zapro-szenia na loty motoparalotnią z Mistrzem Świata czy też vouchery na otrzymanie wysokiej klasy samochodu na weekend.

- Przygotowując się do Moto Orkiestry 2017 staraliśmy się maksymalnie skupić na motoryzacyjnych atrakcjach na naszym torze, zarówno dla małych miłośników moto-ryzacji, jak i tych większych. Wszyscy posiadający domieszkę benzyny we krwi znaj-dą u nas coś dla siebie, emocji na pewno nie zabraknie. I najważniejsze - gramy i jeździmy w słusznej sprawie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie może Was 15 stycznia zabraknąć na Autodromie Bemowo - powiedział Jakub Siemczuk, Organizator Moto Orkiestra 2017.

Moto Orkiestra 2017 z defiladowym początkiem i hucznym finałem

Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 defiladą wszystkich biorących udział samochodów po ulicach Bemowa, przenosząc się około godziny 13:30 na Autodrom Bemowo. Silniki nie zdążą ostygnąć, ponieważ od razu po powrocie rozpoczynamy licy-tacje przejazdów samochodami - począwszy od profesjonalnych rajdówek, po auta terenowe i wyścigowe, a skończywszy na driftującej ciężarówce !

Dzięki tegorocznemu wsparciu Dzielnicy Bemowo dla wszystkich uczestników zapla-nowany został widowiskowy koncert zespołu Sound’n’Grace mający jeszcze bardziej podgrzać motoryzacyjną atmosferę, a zaplanowane na godzinę 20:00 zakończenie imprezy uświetni światełko do nieba w postaci niezapomnianego pokazu fajerwerków.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz