Listwa - pasek

poniedziałek, 22 lutego 2021

Już dziś pierwsza w Polsce prezentacja bolidu Formuły 1! [LINK DO TRANSMISJI]

Do Polski dotarł wczoraj nowy bolid zespołu Formuły 1, Alfa Romeo Racing Orlen, model C41. Jego prezentacja odbędzie się w Teatrze Wielkim w Warszawie i zacznie się o godzinie 12:00. Obecni na niej będą m.in. Daniel Obajtek – Prezes Zarządu PKN ORLEN, Frédéric Vasseur – szef Alfa Romeo Racing ORLEN oraz kierowcy zespołu: Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica. Transmisja na oficjalnym kanale YouTube Formuły 1, mediach społecznościowych PKN Orlen oraz w telewizji na TVP Sport, Polsat Sport, Eleven Sports 1 i Eurosporcie.

Model C41 zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN jest następcą zeszłorocznego C39. Pominięcie C40 wynika z faktu przesunięcia rewolucji technicznej w Formule 1 o sezon - ten będzie przedstawiony w roku 2022.

W tegorocznym bolidzie ekipy Frederica Vasseura z pewnością będzie odrobinę różnić się malowanie. Wiadomo to z jednego ze zdjęć udostępnionego na serwisie Twitter przez PRowca jednego ze sponsorów.

Do tej pory swoje bolidy na sezon 2021 Formuły 1 pokazali McLaren (pierwszy z góry) oraz AlphaTauri (drugi). Oba z nich możecie zobaczyć na grafikach poniżej.

Transmisję na żywo z prezentacji modelu C41 zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN obejrzycie od 12:00. Link do niej umieszczony jest poniżej.

fot. twitter.com/Daniel Obajtek

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz