Listwa - pasek

niedziela, 26 listopada 2023

Rajd Barbórka 2023: 110 załóg na liście zgłoszeń

110 załóg znalazło się na liście zgłoszeń do tegorocznego, 61. Rajdu Barbórka. Aż 35 z nich pojedzie samochodami najmocniejszej klasy R1.

Wśród ekip zgłoszonych do udziału w 61. Rajdzie Barbórka są ubiegłoroczni, bezapelacyjni zwycięzcy imprezy, Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk, którzy pojadą Skodą Fabią RS Rally2. Tytułu Króla Karowej będzie bronił Łukasz Byśkiniewicz pilotowany przez Daniela Siatkowskiego. Kierowca TVN Turbo Rally Team poprowadzi Skodę Fabia Rally2 Evo. Na starcie nie zabraknie również pary Jarosław i Marcin Szeja, (Skoda Fabia) którzy w ubiegłym sezonie stanęli na trzecim stopniu podium OS Karowa.

ZOBACZ TEŻ: Rajd Barbórka 2023: Harmonogram, mapy, karnety [PODRĘCZNIK KIBICA]

Na trasach odcinków specjalnych tegorocznego rajdu Barbórka pojawią się również samochody zgłoszone w klasach Y1, Y2 i H1, H2 i H3. To klasy Historyczna oraz Youngtimer – czyli prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji sprzed lat. Wśród samochodów, jakie zobaczymy na trasie są takie perełki, jak Talbot Sunbeam, Ford Sierra RS Cosworth, Opel Kadett C-GTE, Audi Quattro S1, Lancia Delta HF Integrale, czy cała koalicja legendarnych aut Mitsubishi Lancer i Subaru Impreza. Łącznie w klasach Y i H zgłoszonych do 61. Rajdu Barbórka zostało aż 40 załóg.

Listę zgłoszeń znajdziesz na Wirtualnej Tablicy Ogłoszeń.

źródło: barborka.pl, fot. facebook.com/mikomarczyk95

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz