Listwa - pasek

poniedziałek, 6 lutego 2017

Ruszyła sprzedaż biletów na Poznań Motor Show

Ruszyła sprzedaż biletów na poznańskie targi motoryzacyjne - Poznań Motor Show 2017. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 130 tysięcy odwiedzających - może w tym roku to Wy będziecie jednymi z nich? Jeśli nie masz pomysłu na prezent na walentynki, a Twoją oraz Twojej ukochanej osoby pasją jest motoryzacja to mamy dla Was propozycję!

Jaki jest najlepszy pomysł na prezent na Walentynki?
Bilety na Press Day podczas Poznań Motor Show 2017!

Zapewne nie raz zastanawiacie się, co sprezentować ukochanej osobie?
Dzielenie wspólnego czasu czy zainteresowań, może stać się najlepszym prezentem. Dlatego jeżeli Twój ukochany bądź ukochana uwielbiają samochody, motocykle oraz inne pojazdy z silnikiem to prezent w formie biletu na Poznań Motor Show będzie idealnym rozwiązaniem.Czym jest Press Day?
Press Day to unikatowy moment podczas Targów Motor Show. Jest to dzień dla dziennikarzy, ludzi związanych z biznesem motoryzacyjnym oraz największych pasjonatów motoryzacji . Ograniczona liczba biletów na Press Day gwarantuje najwyższy komfort podczas zwiedzania targów. Można wziąć udział w konferencjach największych marek, zobaczyć premierowe pokazy, zwiedzić ekspozycje, porozmawiać z wystawcami, otrzymać limitowane pakiety informacyjne.


Idealny prezent dla niego, albo dla niej?
Wspólny wypad na Poznań Motor Show! Nie czekaj i kup bilety już dzisiaj! Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Zobaczcie jak wyglądały zeszłoroczne targi Poznań Motor Show TUTAJ.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz