Listwa - pasek

piątek, 8 grudnia 2017

Motoorkiestra Świątecznej Pomocy 2018: Świat motorsportu pomaga

Tydzień temu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za kwotę 7600zł, zlicytowano przejazd na prawym fotelu Forda Fiesty WRC'17 u boku Kajetana Kajetanowicza, podczas Kryterium Asów na Karowej. Jednak świat motorsportu nie kończy na tym swojego wsparcia dla Orkiestry. 14 stycznia na terenie Autodromu Bemowo odbędzie się 26. Finał Motoorkiestry, największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce, organizowanej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czy można lepiej rozpocząć Nowy Rok, niż pomagając potrzebującym? 14 stycznia Automobilkub Polski oraz Dzielnica Bemowo zapraszają wszystkich fanów motorsportu na Autodrom Bemowo, gdzie niemal cały dzień będą prowadzone licytacje. Przedmiotem będą tradycyjnie przejazdy autami rajdowymi i wyścigowymi po specjalnie wyznaczonym torze, a także różne przedmioty i gadżety związane ze światem motoryzacji.

Motoorkiestra to nie tylko zachwycające maszyny. Jak co roku, w akcji wezmą udział kierowcy, których dobrze znamy z cykli rajdowych i wyścigowych na całym świecie. Swoją obecność potwierdzili już m.in. Filip Nivette, Wojciech Chuchała oraz Michał Ratajczyk.

Imprezę rozpocznie w południe parada samochodów po ulicach miasta. O godzinie 20 26. Finał Motoorkiestry zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

O ubiegłorocznym finale możecie przeczytać TUTAJ.

fot. Karolina Borkowska


Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz