Listwa - pasek

sobota, 24 lutego 2018

Robert Kubica jako pierwszy pojedzie nowym bolidem Williamsa

Już w niedzielę Robert Kubica sprawdzi najnowszy bolid Williamsa, FW41. Polak będzie jeździł na torze Aragon, gdzie w ostatnim tygodniu jeździł autem LMP1 zespołu Manor. Jazdy nie będą formą testów - będą one okazją dla przygotowania oficjalnych zdjęć i materiałów wideo dla zespołu.

Robert Kubica pojedzie FW41 podczas tzw. "dnia filmowego", czyli dnia w którym zespół nagrywa materiały promocyjne. Rzadko się zdarza, by kierowca testowy, a nie jeden z podstawowego składu, brał udział w oficjalnej sesji zdjęciowej i filmowej zespołu.

ZOBACZ: Kubica prawdopodobnie nie tylko w Formule 1

Ważnym elementem jest fakt, że podczas "dnia filmowego" zespół nie może korzystać z żadnych urządzeń testowych, a bolid nie może przejechać więcej niż 100 kilometrów.

Robert Kubica zaraz po dniu nagrań materiałów promocyjnych dla Williamsa, weźmie udział w oficjalnych, przedsezonowych testach Formuły 1. Przeczytajcie więcej o testach w Barcelonie TUTAJ.

AKTUALIZACJA
Robert Kubica już wyjechał na tor! Informację podał Williams poprzez serwis społecznościowy Twitter. Poniżej załączamy pierwsze zdjęcie Polaka w nowym bolidzie zespołu z Grove  - FW41!


Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz