Listwa - pasek

wtorek, 24 kwietnia 2018

Poznań Motor Show 2018: 15 hal pełnych wystawców, premier i ponad 150 tysięcy miłośników motoryzacji [GALERIA ZDJĘĆ]

Międzynarodowe Targi Poznańskie podczas Poznań Motor Show 2018 odwiedziło ponad 150 000 miłośników motoryzacji. Zapraszamy do przeczytania podsumowania tegorocznej edycji targów zapraszając jednocześnie na ich kolejną edycję!

„Volkswagen Group Polska absolutnie dostrzega jak targi Poznań Motor Show się rozwijają, jak zyskują na znaczeniu i my też pomagamy rozwijać się targom, wystarczającym dowodem na to jest to, że marka Volkswagen Samochody Osobowe zaprezentowała po raz pierwszy w tej skali w Europie nowego Volkswagena Touareg, samochód, który ledwie kilka dni temu miał swoją światową premierę w Pekinie. Po raz pierwszy w tej skali pokazywany jest w Europie właśnie na Poznań Motor Show” -  mówił Patryk Tryzubiak z Volkswagen Group Polska.

W dniach od 5 do 8 kwietnia, Poznań Motor Show odwiedziło dokładnie 151 437 miłośników motoryzacji, którzy przemierzając 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji odwiedzili 170 wystawców. Zaprezentowali oni 60 motoryzacyjnych premier, w tym 10 pojazdów koncepcyjnych.

Liczby nie kłamią, Poznań Motor Show to gigantyczna impreza, która ponownie przyciągnęła tłumy entuzjastów koni mechanicznych. Wiedząc, jak bardzo jesteśmy różni, jak różne mamy upodobania i potrzeby, organizatorzy starali się, by Poznań Motor Show był odpowiedzią na potrzeby odwiedzających. Dlatego pojawiły się tematyczne strefy i salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck są właśnie odpowiedzią na głosy fanów. Także liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak tory offroadowe, międzynarodowe zawody Stunt Wars Poland, strefa tuningu BlackzONE, tegoroczna nowość - Arena Videoblogerów motoryzacyjnych czy Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są tego dowodem.

Sponsorem targów Poznań Motor Show 2018 było Otomoto.

Do zobaczenia na Poznań Motor Show 2019 w dniach 28-31 marca 2019!


Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz