Listwa - pasek

sobota, 21 kwietnia 2018

Rajd Świdnicki-KRAUSE 2018: Brzeziński liderem w Świdnicy

Po pierwszym odcinku specjalnym Rajdu Świdnickiego-KRAUSE liderami są Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń. Duet jadący Skodą Fabia R5 był szybszy o 1,4 sekundy od załóg Nivette/Heller i Kasperczyk/Syty. OS1 Świdnica był jednym odcinkiem zaplanowanym na dziś.

Filip Nivette i Kamil Heller, jadący Fordem Fiesta Proto, będąc na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej są także najszybszą załogą w klasie OPEN N.

Za oesowym podium, "w generalce" sklasyfikowani zostali Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk (+2,9 sek). Na kolejnej pozycji znalazła się załoga Gabryś/Natkaniec (+3,5 sek). Szóste miejsce należy do duetu Jarosław Kołtun/Ireneusz Pleskot (+5,7 sek), natomiast o 1,4 sekundy wolniejsi od nich byli Grzegorz Grzyb i Robert Hundla. Ósmą pozycję zajmują Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski, którzy są też na drugim miejscu w klasie OPEN N. Ze stratą 7,6 sekundy do lidera na dziewiątym miejscu są Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski. Dziesiątkę zamyka duet Łata/Roik (+17,6 sek) zamykając również podium klasy OPEN N.

Najszybsi wśród aut z napędem na jedną oś są Jurecki/Trela (+24,5 sek do lidera rajdu), Wróblewski/Spentany (+24,6 sek do lidera rajdu, +0,1 sek do lidera klasy) i Lubiak/Borko (+25,2 sek do lidera rajdu, +0,7 sek do lidera klasy). Kierowcy Ci są także liderami w klasie 4.

W klasie Open 2WD- najszybsi są Chmielewski i Majewski w Citroenie C2 S1600, zaś w Open 2WD+ liderują Strychalski i Pochroń. W HR3 na najwyższym miejscu podium są Sidor i Piczak, a w HR4 Sztwiertnia i Pietruszka. W klasie 3 jedyną załogą są Tomasz Hupało i Rafał Fiołek. Tracą oni do liderów rajdu 32,6 sekundy.

W Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski po pierwszym dniu liderami są Michał i Jacek Pryczek. Drugie miejsce ze stratą 5,8 sekundy zajmują Luty i Celiński, natomiast o 15,2 sekundy wolniejsi byli Kula i Janasz.Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz