Listwa - pasek

środa, 27 października 2021

Rajd Barbórka 2021: Ruszyła sprzedaż biletów na 59. Rajd Barbórka

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, partnerem 59. Rajdu Barbórka i właścicielem sklepu Gadzetyrajdowe.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy tegorocznego Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową.

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Dwie największe trybuny staną w pobliżu popularnej „beczki”. Liczba miejsc na trybunach jest ograniczona.

Trybuna VIP oraz Trybuna Żółta
Osoby które wybiorą miejsca siedzące na trybunie VIP będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje: trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z bezpłatnym cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna Żółta stanie w tym roku naprzeciwko trybuny VIP i również jest trybuną siedzącą. Z każdej trybuny widoczny będzie co najmniej jeden telebim, na którym transmitowany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw składa się ze specjalnego identyfikatora na którym naniesiony jest numer miejsca na trybunie, smyczy, nalepki pamiątkowej oraz Mapy Rajdu. Identyfikator dołączony do zestawu uprawnia także do wejścia na poranne odcinki specjalne.

Pamiątkowe nalepki i gadżety
W sprzedaży są także bilety nalepki parkingowe (Parking VIP GOLD na poranne odcinki oraz parking przy OS Karowa na finałowe Kryterium Asów).

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie zabraknie także pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Jak kupić?
Bilety na trybuny oraz Karnety Kibica są już dostępne w sprzedaży na stronach internetowych gadzetyrajdowe.pl a także Topracingshop.pl. Wysyłka lub odbiór osobisty zakupionych biletów nastąpi od 22 listopada.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 59. Rajd Barbórka można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18 oraz w soboty od godz. 11 do 15. Pytania można zadawać także na adres e-mail: barborka@topracing.pl.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz