Listwa - pasek

środa, 3 listopada 2021

Rajd Barbórka 2021: Tegoroczny rajd imprezą dwudniową. Start rywalizacji w Pruszkowie

Tegoroczny Rajd Barbórka rozpocznie się w Pruszkowie. To kolejna nowość, dzięki której kultowa impreza zamykająca sezon motorsportu dotrze do jeszcze większej liczby rajdowych fanów. Start honorowy Barbórki zlokalizowany będzie w okolicach odrestaurowanego budynku dworca kolejowego w Pruszkowie. Pierwsza załoga wjedzie na rampę w piątek 3 grudnia, o godzinie 18:00.

Rywalizacja na pierwszym odcinku – SZNAJDER BATTERIEN PRUSZKÓW – rozpocznie się już kwadrans później. Samochody przejadą ulicami Sienkiewicza, Staszica, Gomulińskiego, Działkową, Południową i Bryły. Meta OS1 stanie na wysokości siedziby Miejskiego Zakładu Oczyszczania.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych fragmentów rywalizacji będzie wjazd ślimakiem na najwyższe piętro parkingu centrum handlowego Nowa Stacja. Na górze kierowcy pokonają techniczną sekcję, a następnie zjadą na dół, aby kontynuować walkę na ulicach Pruszkowa.

– Dla kibiców w tygodniu poprzedzającym to wydarzenie będziemy organizowali konkursy. Nagrodami będą wejściówki na odcinki specjalne Rajdu Barbórka, a także przejazd w charakterze pasażera po trasie naszego odcinka specjalnego – zachęca Łukasz Deńca, CFO of ECC Real Estate.

Jeszcze przed startem honorowym fani rajdów będą mieli okazję przyjrzeć się ostatnim przygotowaniom do Rajdu Barbórka na terenie strefy przedstartowej, która będzie się mieściła na terenie Miejskiego Klubu Sportowego „Znicz”.

Dodatkową motywacją dla załóg walczących w Pruszkowie będzie puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Pruszków, Pawła Makucha. Otrzyma go ekipa, która na odcinku otwierającym Barbórkę uzyska najlepszy czas.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz