Listwa - pasek

wtorek, 16 listopada 2021

Rajd Barbórka 2021: Wróblewski pojedzie Imprezą

Kacper Wróblewski swój start w 59. Rajdzie Barbórka potwierdził już 3 dni temu, czyli 13 listopada. Kierowca z Orlen Teamu w tym sezonie rywalizował Škoda Fabia Rally2 evo, jednak na zakończenie sezonu przygotował niespodziankę i warszawskim klasyku zobaczymy go za kierownicą Subaru Imprezy WRX. Na prawym fotelu zasiądzie Jakub Wróbel.

ZOBACZ TEŻ: Rajd Barbórka 2021: Kompendium kibica - harmonogram imprezy, mapy odcinków specjalnych, bilety, lista zgłoszeń

O swoim wyborze na 59. Rajd Barbórka Kacper Wróblewski poinformował na swoim fanpage'u na Facebooku:
"Nie od dzisiaj wiadomo ze Rajd Barbórka to taki trochę wyścig zbrojeń - R5 ++ czy też samochody z Rallycrossu. My idziemy na przekór i wyciągamy z garażu „Wieloryba”. R5? 307 WRC? Nie - Impreza WRB. Tadaaaam!
Nie przypominam sobie, żeby ktoś startował tym modelem „Lanosa” w Barbórce, więc można powiedzieć, że to chyba będzie debiut. Jedno jest pewne - auto będzie mocne, zatankowane prawdziwą VERVĄ 98, a nad dawką paliwa będzie czuwała elektronika od Ecumaster. Auto, serwis i obsługa - JB motorsport i WRB Performance.
Rajd Barbórka to rajdowe święto w Polsce. Najważniejsza jest dobra zabawa i cieszenie waszych oczu, i na to stawiam. A gdyby było bardzo zimno to będziemy was rozgrzewać marchewami z wydechu od Do It Right Garage.
Mam nadzieję, że was zaskoczyłem. I cóż - sam już nie mogę się doczekać!"

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz