Listwa - pasek

poniedziałek, 15 listopada 2021

Rajd Barbórka 2021: Kajetanowicz wystartuje w tegorocznym Rajdzie Barbórka

Kolejni czołowi kierowcy potwierdzają udział w tegorocznym Rajdzie Barbórka. Na trasach odcinków specjalnych zobaczymy Kajetana Kajetanowicza, który w tym sezonie skupił się na startach w serialu WRC.

ZOBACZ TEŻ: Rajd Barbórka 2021: Kompendium kibica - harmonogram imprezy, mapy odcinków specjalnych, bilety, lista zgłoszeń

Kajetan Kajetanowicz w ostatnich latach zdominował rywalizację w grudniowej imprezie. Wielokrotny mistrz Polski i Europy ma za sobą nieprzerwana passę wygranych zarówno w klasyfikacji rajdu, jak i w prestiżowym Kryterium Asów rozgrywanym na ulicy Karowej.

W tym roku kierowca załogi LOTOS Rally Team walczy z powodzeniem w kategorii WRC3 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata. Przed ostatnią, decydującą rozgrywką w Rally Monza, jest liderem klasyfikacji i zmierza po wymarzony tytuł.

Będziemy na Rajdzie Barbórka. Nie mogę się doczekać, ten rajd jest głęboko zakorzeniony w moim sercu właśnie ze względu na te przemiłe spotkania z Wami, ale także dlatego, że mogę walczyć przed polską publicznością. To jest wyjątkowy rajd, wyjątkowa atmosfera. W tym roku rajd jest dłuższy, myślę, że to ciekawa formuła – powiedział Kajetan Kajetanowicz podczas przygotowań do testów przed Rajdem Monza.

Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w weekend 3-4 grudnia. Rozpocznie się w piątkowy wieczór ceremonią startu honorowego i odcinkiem specjalnym w Pruszkowie.

źródło: barborka.pl, fot. Karolina Borkowska/MotoReporter24.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz