Listwa - pasek

piątek, 12 listopada 2021

Rajd Barbórka 2021: Autodrom Słomczyn. Odcinek, jakiego jeszcze nie było [MAPA ODCINKA]

Autodrom Słomczyn to miejsce doskonale znane wszystkim fanom motorsportu. W tym roku właśnie na tym obiekcie rozpocznie się sobotnia rywalizacja w Rajdzie Barbórka.

ZOBACZ TEŻ: Rajd Barbórka 2021: Kompendium kibica - harmonogram imprezy, mapy odcinków specjalnych, bilety, lista zgłoszeń

Zawodnicy będą mieli do pokonania dwie pętle asfaltowego, permanentnego toru w Słomczynie. Następnie wyjadą na zewnętrzny odcinek, zbudowany specjalnie na potrzeby tegorocznej Barbórki. Tu będą musieli pokonać liczne szykany, a także dwie widowiskowe hopy, które zostały już usypane i utwardzone.

Wizyta w Słomczynie w sobotni poranek to obowiązkowy punkt w planach barbórkowych kibiców. Tu na pewno nie zabraknie emocji. Zobaczcie, jak wyglądają przygotowania toru i jego konfiguracja.

Tydzień przed rozpoczęciem rywalizacji na trasie odcinka specjalnego Rajdu Barbórka w Słomczynie zaplanowano testy, w których mogą wziąć udział zarówno ci, którzy w Barbórce wystartują, jak i załogi, które nie stawią się na starcie grudniowego klasyka.

Załogi mogą zapisywać się na poszczególne sesje, które odbędą się w sobotę i niedzielę – 27 oraz 28 listopada. Każdego dnia do wyboru są cztery „sloty” czasowe. Pierwsza sesja rozpocznie się o ósmej nad ranem, ostatnia ruszy o godzinie 14:00.

Podczas testów kierowcy i ich piloci będą mieli możliwość zapoznania się z charakterystyką obiektu w Słomczynie. Autodrom Słomczyn oferuje wiele możliwości, między innymi jazdę zarówno po asfalcie, jak i szutrowych sekcjach toru. Do udziału w testach można zgłosić się korzystając z linku rejestracyjnego.

Zapisy na sesje treningowe na Autodromie Słomczyn trwają do 25 listopada.

źródło: barborka.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz