Listwa - pasek

niedziela, 28 listopada 2021

Rajd Barbórka 2021: Pruszków zaprasza. Nowy OS i Miasteczko Przedrajdowe

OS SZNAJDER Batterien Pruszków otworzy Rajd Barbórka. W Pruszkowie odbędzie się też ceremonia startu. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie w tym mieście czekają na rajdowych kibiców.

ZOBACZ TEŻ: Rajd Barbórka 2021: Kompendium kibica - harmonogram imprezy, mapy odcinków specjalnych, bilety, lista zgłoszeń

Patronat honorowy nad piątkową odsłoną Rajdu Barbórka objął prezydent Pruszkowa, Paweł Makuch. Miasto zaprasza wszystkich fanów rajdów samochodowych, ale piątkowa impreza to także okazja do spędzenia wieczoru dla tych, którzy w motorsportowym świecie stawiają pierwsze kroki.

Start honorowy odbędzie się o 18.00 w okolicach budynku odrestaurowanego dwora kolejowego. Chwile później kierowcy ruszą na trasę odcinka, który poprowadzi ulicami miasta, a także fragmentem piętrowego parkingu galerii handlowej Nowa Stacja.

Jeśli z Barbórką chcecie zapoznać się już wcześniej, od godziny 15:00 zapraszamy do Miasteczka Przedrajdowego, w którym załogi będą przygotowywać się do startu w grudniowej imprezie. Miasteczko będzie zlokalizowane na terenie Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków, przy ulicy Bohaterów Warszawy 4. To idealna okazja na rozgrzewkę przed wieczornymi emocjami.

W Miasteczku Przedrajdowym restauracja LOFT przygotuje specjalne, barbórkowe menu zarówno dla członków załóg, jak i kibiców. Może właśnie tu spotkacie swoich ulubionych kierowców?

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz