Listwa - pasek

wtorek, 3 maja 2016

Tomasz "BieRni" Biernat: Pierwszy wyścig

fot. fb.com/biernimotorsport

W najbliższy weekend zaczynamy sezon 2016 Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski! Oto krótka zapowiedź tego co się będzie działo. Na relację zaprasza, jak zawsze, Tomasz "BieRni" Biernat, kierowca WSMP w klasie 1N, startujący Seicento.

"Na torze zjawimy się już w czwartek, aby odbyć krótki trening by sprawdzić jak spisują się nowe hamulce oraz by kierowca troszkę się rozruszał po pracy.
W piątek, o godzinie 8.00, zaczynamy pierwsze kwalifikacje sezonie WSMP 2016. Będziemy pierwszą klasą, która oficjalnie pojawi się na torze. Nasz wyścig (a w zasadzie cały sezon wyścigowy) rozpocznie się o godzinie 11:55, więc powinno już być ciepło. Kto nie może zawitać na Tor Poznań zapraszam na LIVE Motorsport TV, gdzie znajdziecie relację na żywo z całego weekendu wyścigowego. 


W sobotę na torze pojawimy się o 10:35 na sesji kwalifikacyjnej oraz o 15.25 na wyścigu.
Rywalizacja w klasie 1N zapowiada się bardzo interesująco. Czasy na treningach były wyrównane, więc będzie dużo walki. Ze swojej strony zagwarantować mogę jazdę na 100% moich obecnych umiejętności, parcia na wynik teoretycznie nie ma, ale jak kierowca zakłada kask to... różnie bywa. Biorę pod uwagę, że będzie to nasz debiut na torze, więc nauki przed nami jeszcze bardzo dużo. Oczywiście startujemy w barwach Automobilklub Leszczyński.


Nasz start w sezonie WSMP - Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski nie byłby możliwy gdyby nie pomoc ze strony Miasta Leszno oraz firm: Astromal, Awilux Polska, Interbit, Moje Drewno, Wulcar, REMIX, P.H.U. Tech System oraz Auto Myjnia Biernat. DZIĘKUJĘ za zaufanie!
Oczywiście ogromne podziękowania należą się także Garstecki Sport i POL-CAR za czas poświęcony zarówno mi na treningach jak i srebrnemu Seicento podczas zimowej przerwy.
Nie zapominamy także o Naszych partnerach medialnych: ŚwiatWyścigów.pl, APFStudios, Ministry of Speed, FEEDER Sport Poland, MotoReporter / Kubica OnBoard, RALLY and RACE.
Jeszcze na koniec chciałbym bardzo mocno podziękować: Monika, Wojciech, Przemek, za to że wytrzymujecie ze mną oraz za pomoc!
Przemek [przyp. red.: inżynier wyścigowy BieRniego], damy radę co nie?
Pozdrawiam, Tomasz "BieRni" Biernat"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz