Listwa - pasek

niedziela, 15 maja 2016

VI Targi Pojazdów Zabytkowych - Auto Nostalgia [zdjęcia, wideorelacja]

VI Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia przeszły już do historii. Każdy miłośnik klasycznej motoryzacji może niewątpliwie uznać weekend 13-15 maja 2016 za udany. We wpisie znajdziecie galerię zdjęć z imprezy oraz wideorelację.Miejscem Targów były hale MT Polska przy ulicy Marsa 56c w Warszawie. Łącznie w hali oraz na zewnątrz znalazło się około 500 aut. Samochody, motocykle marek znanych bardziej lub mniej, klasyka amerykańskiej motoryzacji – to między innymi czekało na gości tegorocznych targów.
Nie mogło również zabraknąć kultowych już modeli z czasów PRL. Fiaty 126p (w tym model Limousine Long) oraz prezentacja 25-letniej historii Poloneza Caro to jedne z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Imprezy tego rodzaju cieszą się dużą popularnością, tak więc i tym razem frekwencja dopisała. Niezależnie od wieku, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Starsi widzowie mogli z łatwością odbyć podróż w czasie i wrócić myślami do dawnych czasów, młodsi natomiast mieli fantastyczną szansę bliższego poznania motoryzacyjnej historii.

fot. https://www.fb.com/kubicaonboard / Karolina Borkowska

Dla najmłodszych gości niewątpliwie największą atrakcję stanowiło stoisko Galerii Figur Stalowych. Zaprezentowano 3 modele wykonane z części ze złomu – Mercedesa SLR, Fiata 500 z 1964 roku, Lamborgini Aventadora. Imponowały one precyzją wykonania i idealnie odzwierciedlały oryginalne egzemplarze.
Kolejna atrakcja, o której warto wspomnieć, to możliwość spotkania z gościem specjalnym, Andrzejem Gołotą, który w niedzielę przybył specjalnie z USA, aby zaprezentować swojego Mercedesa 280 SE.
Przyjemność dla oka to jedno, ale poza tym na zainteresowanych czekali specjaliści gotowi udzielić wszelkich praktycznych informacji, na przykład jakie warunki trzeba spełnić, aby móc zarejestrować pojazd jako zabytkowy.
To wciąż nie wszystkie atrakcje przygotowane dla gości. Nie sposób ich wszystkich zamknąć w jednym artykule. Najlepszy a zarazem najłatwiejszy sposób, aby wszystko zobaczyć, usłyszeć i poznać, to oczywiście wizyta na targach. Zachęcamy do tego gorąco przy okazji kolejnej edycji, na którą już czekamy z niecierpliwością!

W celu zasięgnięcia informacji zapraszamy na fanpage Targów na portalu Facebook (KLIK).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy. Niżej znajdziecie pełną galerię oraz wideorelację.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz