Listwa - pasek

poniedziałek, 11 lutego 2019

Nowe barwy i sponsor tytularny zespołu Williams Racing

Dzisiaj o godzinie 16 zaprezentowano barwy zespołu Williams Racing. Podczas imprezy podano oficjalnie nazwę sponsora tytularnego ekipy z Grove. Będzie nim brytyjska firma ROKiT, która wchodzi w skład grupy ROK Brands. Ta zaś zajmuje się m.in. produkcją telefonów, napojów energetycznych, alkoholi oraz kosmetyków.

Prezentacja zespołu Williams Racing rozpoczęła się o godzinie 16. Rozpoczęto od przedstawienia nowego sponsora tytularnego zespołu. Jak podaje strona sportowefakty.wp.pl, umowa z firmą ROKiT została nawiązana na kilka następnych lat, co z pewnością jest dobrą wiadomością dla zespołu z Grove, który jak dotąd miał problemy finansowe. Brytyjska firma nie jest w Polsce znana, jednak zmienić ma się to bliskiej przyszłości, gdyż planuje ona wejść na nasz rynek.

Podczas prezentacji na scenie byli obecni Claire Williams, Robert Kubica, George Russell oraz Jonathan Kendrick (współzałożyciel ROK Brands).

Malowanie zaprezentowano na bolidzie z roku 2018. Zobaczcie z bliska jak będzie ono wyglądać.Zmiana sponsora i malowania wiąże się tez ze zmianą kolorów strojów zespołu.


Całe malowanie bolidu ROKiT Williams Racing możecie także zobaczyć na poniższym filmie.


fot. Mikołaj Sokół, Williams Racing/Twitter.com, Williams Racing Media

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz