Listwa - pasek

sobota, 25 września 2021

Rajd Barbórka wraca do grudniowego kalendarza

Rajd Barbórka po rocznej przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z epidemią COVID-19 wraca na Wasze ulubione trasy. Tegoroczną edycję zaplanowano na sobotę, 4 grudnia. W sezonie 2020 Rajd Barbórka odbył się wyłącznie w wersji wirtualnej. W tym roku rozpoczęły się już przygotowania do organizacji tradycyjnych zawodów, które zwieńczy kultowe Kryterium Asów na ulicy Karowej.

Trasa Rajdu Barbórka będzie mieszanką dobrze znanych odcinków specjalnych oraz nowości, które uatrakcyjnią grudniową imprezę. Szczegóły będziemy ujawniać w kolejnych tygodniach, po zatwierdzeniu wstępnych planów i kolejnych rozmowach z partnerami Automobilklubu Polski.

– Prawdziwa Barbórka zawsze wzbudza ogromne emocje, których w sezonie 2020 bardzo nam brakowało. Automobilklub Polski i komitet organizacyjny prowadzą już intensywne prace, dzięki którym w tym roku wrócimy na odcinki specjalne w Warszawie i okolicach z jeszcze większą dawką adrenaliny i sportowej rywalizacji.
Cieszymy się, że jedna z najważniejszych imprez sportu motorowego w Polsce dostała już zielone światło i będzie mogła gościć najlepszych kierowców i najlepszych rajdowych kibiców – mówi dyrektor Rajdu Barbórka, Daniel Siemczuk.

Rajd Barbórka otrzymał honorowy patronat prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Informacje dotyczące dokładnego harmonogramu i terminów zgłoszeń będą pojawiać się na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Relację z rywalizacji w Kryterium Asów na ulicy Karowej będzie można zobaczyć na antenie TVN Turbo.

źródło: barborka.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz