Listwa - pasek

niedziela, 24 kwietnia 2016

KJS Puchar Wiosny

fot.: K. Borkowska / fb.com/kubicaonboard
Kolejna edycja KJS Puchar Wiosny, druga runda Pucharu Automobilklubu Polski, odbyła się 23-24 kwietnia 2016 roku na Torze Żerań przy FSO oraz na Białołęce. We wpisie znajdziecie zdjęcia i film z jednego odcinków na FSO Warsaw Track.

***Posiadamy zdjęcia i nagrania wideo z odcinka FSO Warsaw Track każdej załogi od numeru 57 w górę. Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę na Facebooku - Kubica OnBoard (KLIK)***

KJS Puchar Wiosny liczył w tym roku osiem odcinków specjalnych - cztery były zorganizowane na warszawskiej Białołęce, cztery na torze Żerań. W imprezie udział wzięły 82 auta - najliczniejsze były Citroeny Saxo, BMW i Subaru Imprezy, jednakże znalazło się miejsce na takie perełki jak Polonez i Fiat 125p. 

Rajd wygrała załoga Chodzyński Dariusz / Frelich Hubert (Subaru Impreza, na zdjęciu) z przewagą 6,77 sekundy nad załogą Korczak Grzegorz / Szymański Tomasz (Subaru Legacy). Na najniższym stopniu podium znaleźli się Szprot Marcin / Kozakiewicz Michał jadący Mitsubishi Lancerem EVO 9.

Chodzyński Dariusz / Frelich Hubert (Subaru Impreza)

Trzecia klasa została opanowana przez Citroeny Saxo - kierowcy tego auta stanęli na każdym stopniu podium.

W klasie czwartej zwyciężyła załoga Kosiński Jakub / Załęcka Agnieszka (Honda Civic, na zdjęciu).


Zapraszamy do obejrzenia filmu z próby rozegranej na Torze Żerań:
Kilka zdjęć z odcinka - po więcej odsyłamy niżej:
Posiadamy zdjęcia i nagrania wideo z odcinka FSO Warsaw Track każdej załogi od numeru 57 w górę. Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę na Facebooku - Kubica OnBoard (KLIK)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz