Listwa - pasek

czwartek, 7 kwietnia 2016

Poznań Motor Show 2016 – podsumowanie

fot.: fb.com/kubicaonboard
W dniach od 31 marca do 3 kwietnia 2016, w ramach poznańskich targów motoryzacyjnych Motor Show, swoje ekspozycje zaprezentowało ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy. Cztery targowe dni tętniły życiem, a 10 przygotowanych hal zwiedziły tłumy pasjonatów mechanicznych koni. 
Były pojazdy, obok których nie można było przejść obojętnie, takie, które zapierały dech i takie, na których widok miękły kolana. Podczas Poznań Motor Show 2016 prezentowane były pojazdy z niemal wszystkich segmentów – małe miejskie modele samochodów, limuzyny, SUV-y, samochody ciężarowe, kampery, motocykle, skutery i quady. Każdy z nich przykuwał uwagę i każdy z nich znajdował swoich zwolenników.

MOTOR SHOW 2016 w liczbach 

  • 10 pawilonów oraz teren zewnętrzny
  • 1 europejska premiera, pierwsza w nowożytnej historii targów Motor Show
  • 2 auta koncepcyjne
  • blisko 70 motoryzacyjnych nowości
  • 133 108 odwiedzających 

Salon Samochodowy 

  
Jak zwykle niezawodny i w tym roku cieszył się największym powodzeniem wśród zwiedzających. Nic dziwnego. Zebrani wystawcy, liderzy motoryzacyjnych światowych marek, zaprezentowali kilkadziesiąt samochodowych polskich premier oraz jedną historyczną w tradycji targów Motor Show, europejską premierę Hyundaia Elantrę. Nie Frankfurt, nie Genewę, a Poznań japoński producent samochodów wybrał na miejsce swojej premiery, co tylko potwierdza znaczenie Poznań Motor Show na światowej mapie targów motoryzacyjnych. Dzięki licznym wydarzeniom, spotkaniom i pokazom, które zorganizowane zostały przy ścisłej współpracy z wystawcami, odwiedzający długo będą wspominać chwile spędzone na targach. Na uwagę zasługuje również fakt, że do grona wystawców Motor Show powróciły takie marki jak: MINI, Honda, Ferrari, Infiniti czy Volvo.

fot.: fb.com/kubicaonboard
Dedykowany miłośnikom pojazdów dwukołowych i quadów salon motocyklowy skupił znamienitych producentów i ich przedstawicieli, którzy przygotowali wielce emocjonujące, pełne nowości ekspozycje. Liczne premiery, nowości z zakresu odzieży, części i akcesoriów. Wiele premier, niesamowite pokazy stuntu motocyklowego i quadowego, połączonego z driftem w wykonaniu najlepszych europejskich zawodników, przyciągały tłumy. Dla osób pragnących podziwiać wyjątkowe, niecodzienne motocykle, dedykowaliśmy Mistrzostwa Polski Custom Festival.

Dużym powodzeniem cieszył się także salon karawaningowy, który z edycji na edycję rozrasta się i przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Dla tych, dla których samochód kampingowy jest idealnym rozwiązaniem na podróże i sposobem na spędzenie wolnego czasu, targi Motor Show i ta część ekspozycji były idealnym miejscem, by zaznajomić się z pełną ofertą dedykowaną pasjonatom zwiedzania świata bez zmartwień, którzy nade wszystko cenią sobie niezależność.

Sponsorem targów Poznań Motor Show 2016 było Otomoto i Bank Zachodni WBK Grupa Santander.

Zapraszamy na kolejną edycję Motor Show, która odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia 2017 roku!

Wideorelacja z Motor Show 2016:Zdjęcia z Motor Show 2016:Galeria zdjęć z Motor Show - targów motoryzacyjnych w Poznaniu :) A few photos from Motor Show - automotive trade fair in Poznań, Poland. :)
Opublikowany przez Kubica OnBoard na 4 kwietnia 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz