Listwa - pasek

niedziela, 24 kwietnia 2016

Rozpoczęcie sezonu Youngtimer Warsaw - zlot aut klasycznych

fot. fb.com/KubicaOnBoard / K. Borkowska
23 kwietnia 2016 roku miało miejsce Rozpoczęcie Sezonu Cyklicznych Spotkań Youngtimer Warsaw. W tym roku na miejsce imprezy wybrano Tor Żerań FSO.Fabryczny tor testowy warszawskiej Fabryki Samochodów Osobowych swój okres świetności już dawno ma za sobą, obecnie stanowi jedynie pamiątkę po motoryzacji okresu PRL-u, mimo to wyprodukowane tam auta do dziś cieszą się popularnością i często obecne są na wszelkich imprezach związanych z szeroko pojętą motoryzacyjną „klasyką”.Oprócz starych, dobrych polskich maszyn, możliwym było również podziwiać perły klasycznej motoryzacji niemieckiej, włoskiej a nawet amerykańskiej.
W miarę upływu czasu od rozpoczęcia imprezy, na tor przybywało coraz więcej aut. W miejsce tych, które już opuszczały zlot, pojawiały się co i rusz kolejne warte uwagi cuda. Według pierwszych obliczeń pojawiło się w sumie około 650 aut. Nie sposób było obejrzeć wszystkiego dokładnie w godzinę czy dwie. Organizatorzy zadbali więc o to, aby zapewnić gościom możliwość odpoczynku, zjedzenia czegoś, napicia się i nabrania sił do dalszych spacerów wokół toru.


Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło sezon cyklicznych spotkań. W celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji na temat tej inicjatywy, zapraszamy do odwiedzenia strony Youngtimer Warsaw na Facebooku!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz