Listwa - pasek

sobota, 23 kwietnia 2016

Tomasz "BieRni" Biernat: Spełniając marzenia

Tomasz "BieRni" Biernat, kierowca startujący Seicento w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, relacjonuje kolejny trening na torze Poznań. To była ostatnia próba przed inauguracją sezonu WSMP. Poznajcie testy BieRniego od kulis!


W końcu bez przeszkód pojeździłem po torze, posprawdzaliśmy różne kombinacje ciśnień i chyba jesteśmy "w domu". Okrążeń nakręciłem dużo (ponad 350 km na torze), kilka razy powalczyłem z chłopakami w podobnych autach. Szukając sekund kilkukrotnie zwiedzałem tereny zielone ;) Udało się poprawić punkty hamowań i lekko zmienić linię jazdy, co zaowocowało poprawą o 1,2 sekundy na okrążeniu. Trening skończyliśmy ze zmierzonym czasem 2:07.4, aczkolwiek z sektorów (dzięki RaceChrono) wychodzi 2:06.3, więc jest potencjał by zejść niżej podczas kwalifikacji.


Atmosfera jak zwykle bardzo fajna! Patryk, Mikołaj, Mikołaj, Tymon, Michał Pluciński - dzięki, że wpadliście pogadać! Wojciech, KM Racing Team, Kamil, Piotr będzie ciekawie za 2 tygodnie. Gosia Rdest - Seat Leon bardzo fajnie wygląda w lusterku.

Jak mogliście zauważyć czasu za dużo nie było żeby na bieżąco wrzucać posty, ale podczas WSMP to się zmieni. Krótka relacja i wracam do analizowania onboardów (w sumie ponad 25 GB nagrań) i czasów. Widzimy się za 2 tygodnie w Poznaniu na inauguracji sezonu!


Oczywiście chciałbym podziękować Miastu Leszno oraz Firmom Astromal, Awilux Polska, Interbit, Moje Drewno, Wulcar, REMIX, Garstecki Sport, Auto Myjnia Biernat oraz Naszym patronom medialnym ŚwiatWyścigów.pl, RALLY and RACE, APFStudios, FEEDER Sport Poland i Kubica OnBoard. No i dziadkowi, który znów spędził ze mną dzień na torze! Przemek dzięki, że wytrzymujesz moje gadanie. No i młody Przemek - dzięki za ogarnięcie auta po treningu!

Pozdrawiam, Tomasz "‎BieRni" Biernat‬


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz