Listwa - pasek

wtorek, 23 maja 2017

Andreas Mikkelsen w Citroënie!

Zmiana w teamie Citroëna! Andreas Mikkelsen, jedyny kierowca z byłej ekipy Volkswagena, który nie znalazł miejsca w żadnej z fabrycznych ekip w sezonie 2017, pojedzie jako trzeci kierowca teamu Citroën Total Abu Dhabi WRT.

Andreas Mikkelsen pojedzie w Rajdzie Sardynii w samochodzie z numerem 9, zastępując Stephane'a Lefebvre'a. Francuski kierowca weźmie jedynie udział w zapoznaniu z trasą włoskiej rundy. Za kierowcę C3 WRC wróci dopiero na Rajd Polski. Mikkelsen dodatkowo będzie miał zapewnione testy przed siódmą rundą cyklu WRC, czyli Rajdem Sardynii.

Norweski kierowca zaliczył w tym sezonie jedynie 3 starty, wszystkie za kierownicą Škody Fabii R2 w klasie WRC2. Rajd Monte-Carlo i Rajd Korsyki Mikkelsen wygrał, natomiast Rajdu Portugalii nie ukończył po rolowaniu na ostatnim odcinku specjalnym. Były kierowca Volkswagena zajmuje aktualnie 4. pozycję w klasyfikacji punktowej klasy WRC2.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz