Listwa - pasek

poniedziałek, 23 października 2017

Rajd Barbórka 2017: Tańsze ceny karnetów w przedsprzedaży

Na początku października firma Top Racing, partner 55. Rajdu Barbórka i właściciel sklepu Topracingshop.pl uruchomiła Oficjalny Sklep Internetowy tegorocznego Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Przypominamy, że jeśli zastanawiacie się nad kupnem wejściówek, to śpieszcie się, gdyż do 6 listopada obowiązują niższe ceny.


Za pośrednictwem sklepu Topracingshop.pl można kupić Karnet Kibica, bilety jednorazowe, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową.

• Karnet Kibica, uprawniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne do 6 listopada sprzedawany jest w promocyjnej cenie 59 zł (od 7 listopada regularna cena to 69 zł).
• Bilet na Trybunę Zieloną, niezwykle popularna wśród kibiców stojąca trybuna na Karowej jest również dostępna w promocyjnej cenie 89 zł (od 7 listopada regularna cena to 99 zł)
• Zestaw Karnet Kibica + Trybuna Żółta – zlokalizowania jest przy beczce, z doskonałym widokiem na start odcinka i dojazd z góry na popularną beczkę. Do 6 listopada sprzedawany w promocyjnej cenie 179 zł (od 7 listopada regularna cena to 189 zł)
• Zestaw Karnet Kibica Trybuna VIP – jest najbardziej prestiżowym miejscem na całym Rajdzie Barbórka. To z niej jest najlepszy widok na start, popularną beczkę oraz większą część trasy odcinka. Do 6 listopada sprzedawany jest w promocyjnej cenie 239 zł (od 7 listopada regularna cena to 249 zł)

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Osoby które wybiorą miejsca siedzące natrybunie VIP będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna Żółta zlokalizowana tuż obok trybuny VIP również jest trybuną siedzącą i charakteryzować się będzie także doskonałą widocznością na cały odcinek Karowa. Z każdej trybuny widoczny będzie telebim, na którym transmitowany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw składa się w tym roku ze specjalnego identyfikatora na którym naniesiony jest numer miejsca na trybunie, smyczy, nalepki pamiątkowej oraz Mapy Rajdu.

Trybuna Zielona zlokalizowana jest z kolei w parku naprzeciwko trybuny VIP i jest trybuną stojącą bez rezerwacji miejsc.

W sprzedaży są także bilety nalepki parkingowe (Parking GOLD na poranne odcinki oraz specjalna nalepka na parking przy OS Karowa na finałowe Kryterium Asów).

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny oraz Karnety Kibica są już dostępne w sprzedaży na stronach internetowych gadzetyrajdowe.pl oraz Topracingshop.pl, natomiast ich wysyłka oraz odbiory osobiste zakupionych biletów nastąpi od 27 listopada 2017.

Dla kibiców z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepówtopracingshop.com i rallymerchandise.eu(język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Firma Top Racing, tegoroczny partner 55. Rajdu Barbórka, jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji rajdów oraz przygotowaniu stref dla kibiców na różnorodnych imprezach motorsportowych. Top Racing jest także największym w Polsce importerem i dystrybutorem oficjalnych gadżetów zespołów Formuły 1, teamów rajdowych oraz akcesoriów do sportów motorowych.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 55. Rajd Barbórka można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 18 oraz w soboty od godz. 11 do 15. Pytania można zadawać także na adres e-mail: barborka@topracing.pl oraz na fanpage’u RAJD BARBÓRKA.

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka: www.topracingshop.pl/firm-por-18-Rajd-Barborka.html

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz