Listwa - pasek

czwartek, 5 października 2017

Warsaw Moto Show 2017: Atrakcje tegorocznych targów

W ostatni weekend października, czyli w dniach 27-29 października, odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show. Znane są już nazwiska części gości, którzy pojawią się na imprezie. Dostępne są już w przedsprzedaży bilety na tegoroczną edycję targów.

W zeszłym roku targi organizowane w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odwiedziło ponad 300 tysięcy osób, co było rekordem frekwencji. Wpływ na to z pewnością mieli znakomici goście, zaproszeni przez organizatora targów, m.in. Krzysztof Hołowczyc, Kajetan Kajetanowicz czy też Petter Solberg.

W tym roku będziecie mogli spotkać się np. z Rafałem Sonikiem i Jutty Kleinschmidt (zwycięzcy Rajdu Dakar), Gosią Rdest (kierowca wyścigowy) Olą Fijał (drift) oraz Nicolasem Hamiltonem (kierowca wyścigowy, brat Lewisa Hamiltona). Nie zabraknie też premier - w tym roku organizator przyszykował dla was 82 nowości motoryzacyjne i 8 samochodowych, a wśród nich takie marki jak Volkswagen, Lexus, KIA, Mercedes, Audi czy Ssangyong.

Jedną z atrakcji będzie auto o niewyobrażalnej mocy – Calibra Bimoto, która osiąga nawet 2200 KM. Projekt Tsunami został stworzony przez Macieja Radeckiego, Aleksandra Iwanowa, Jakuba Kojdera i Konrada Zakrzewskiego. Służy on startom na 1/4 mili.

Targi dostępne dla zwiedzających będą w piątek w godzinach 10-17 oraz w sobotę i niedzielę od 10 do 18.
Ceny wejściowek na teren imprezy w sobotę i niedzielę wynoszą 20 zł za bilet ulgowy i 30 zł za normalny. W piątek za wejście będzie trzeba zapłacić 80 zł. Podane ceny obowiązują jedynie w przedsprzedaży, w dniu targów w kasie będą one o 20 zł wyższe. Ważnym elementem jest fakt, iż dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Bilety możecie zakupić TUTAJ.

Dojechać na Warsaw Moto Show możecie samochodem (drogą S8 bezpośrednio z Warszawy) oraz bezpłatnym autobusem z centrum Warszawy (szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ).

fot. Karolina Borkowska / www.motoreporter24.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz