Listwa - pasek

wtorek, 3 października 2017

Williams sprawdzi Kubicę i di Restę. Znamy daty i szczegóły testów

Mark Hughes, dziennikarz magazynu Motor Sport i stacji Sky Sport F1, poinformował, że zespół Williams przeprowadzi dwudniowe testy w których sprawdzi dwóch kandydatów na miejsce kierowcy w sezonie 2018 - Roberta Kubicę i Paula di Restę.

Testy mają zostać przeprowadzone na węgierskim torze Hungaroring. Pierwszego dnia bolid dostanie Robert Kubica, następnie drugiego dnia będzie jeździł Paul di Resta. Jazdy mają być przeprowadzone w połowie października.

Poprzedzić je ma specjalna sesja zorganizowana dla polskiego kierowcy, która ma na celu zaznajomienie go z bolidem Williamsa. Ma być ona przeprowadzona na torze Silverstone.

Wszystkie testy mają być odbywać się bolidem z sezonu 2014.

Aktualizacja: 
Są już znane daty testów obu kierowców. Specjalna sesja na torze Silverstone odbędzie się 11 października, natomiast testy na torze Hungaroring będą mieć miejsce 17 i 18 października. Pierwszego dnia za kierownicą bolidu Williamsa zasiądzie Robert Kubica, natomiast drugiego Paul di Resta.
Testy będą niedostępne kibiców, na torze będzie mogła przebywać jedynie ekipa Williamsa. Wyniki testów poznamy najprawdopodobniej już po jazdach, o ile w ogóle zostaną one podane do informacji publicznej.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz