Listwa - pasek

poniedziałek, 23 lipca 2018

Rajd Polski 2018: Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów

Polski Związek Motorowy wraz z firmą Top Racing, partnerem komercyjnym 75. Rajdu Polski, uruchomił sprzedaż biletów i karnetów dla kibiców na tegoroczną edycję zawodów. Sprzedaż biletów i karnetów będzie prowadzona za pośrednictwem oficjalnej strony rajdu www.rajdpolski.pl

Dystrybucja karnetów i biletów odbywa się również za pośrednictwem sklepów internetowych gadzetyrajdowe.pl i topracingshop.pl gdzie już można zamawiać różne rodzaje karnetów dla kibiców.

Dla gości z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Organizatorzy przygotowali w tym roku trzy rodzaje karnetów: Rally Pass (99 zł), Rally Pass Silver (129 zł) oraz Rally Pass Platinum VIP (299 zł).

Najbardziej prestiżowy zestaw Rally Pass Platinum VIP umożliwia wejście do strefy VIP zlokalizowanej na terenie Mikolajki Arena oraz uprawnia do korzystania z parkingów VIP i dojazdu bezpośrednio do odcinków specjalnych.

Podstawowy Rally Pass uprawnia do wejścia na odcinki specjalne w dniach 22-23 września (z wyłączeniem rozgrywanego w piątek 21 września Super OS Mikołajki Arena). Z kolei Rally Pass Silver uprawnia do wejścia na wszystkie odcinki specjalne rajdu przez cały czas trwania zawodów (w uwzględnieniem Super OS Mikołajki Arena).

Dla najbardziej wymagających kibiców przygotowana została oferta VIP Rally Experience, umożliwiająca udział w 75. Rajdzie Polski w najbardziej komfortowych warunkach. Oferta zawiera m.in. transfer na odcinki specjalne do miejsc VIP Rally Experience, opiekę i komentarz przewodnika oraz pełne wyżywienie przez wszystkie dni trwania rajdu. Ofertę uzupełnia pełny dostęp do wszystkich stref VIP na rajdzie oraz loty widokowe na pokładzie helikoptera. Więcej na temat oferty VIP Rally Experience można dowiedzieć się pod e-mailem hospitality@rajdpolski.pl

W przypadku zamówienia przynajmniej dwóch dowolnych karnetów i nalepki parkingowej wysyłka do zamawiającego na terenie Polski jest bezpłatna.

W tym roku organizator przygotował również promocyjne pakiety zawierające darmową nalepką parkingową oraz trzy karnety Rally Pass lub Rally Pass Silver. Liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona, a zakupu można dokonać jedynie poprzez sklep internetowy.

Firma Top Racing, partner komercyjny 75. Rajdu Polski, jest przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji rajdów oraz przygotowaniu stref dla kibiców podczas różnych imprez w sportach motorowych. Top Racing jest także największym w Polsce importerem i dystrybutorem oficjalnych gadżetów zespołów Formuły 1, teamów rajdowych oraz akcesoriów dla sportów motorowych.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 75. Rajd Polski można uzyskać korzystając ze specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00 oraz w sobotę od godziny 11:00 do 15:00. Pytania można także kierować na adres: kibice@rajdpolski.pl

Źródło: rajdpolski.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz