Listwa - pasek

środa, 29 sierpnia 2018

LOTOS Rally Team zaprasza na 3. Rajdowy Ustroń!

Już w ten weekend namiastka Rajdowych Mistrzostw Świata w Ustroniu, tego nie można przegapić! W dniach 31.08-01.09 miasto Ustroń organizuje trzecią edycję Rajdowego Ustronia, tym razem trwającą aż dwa dni. Nie zabraknie motoryzacyjnych atrakcji, wśród których główną będzie wizyta zespołu LOTOS Rally Team, na co dzień startującego w cyklu Rajdowych Mistrzostw Świata. Będzie rajdowo, rodzinnie, motoryzacyjnie – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

W sobotę na Rynku i w jego okolicy rozegrane zostanie Rajdowe Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza, przejazdy pokazowe czy konferencja z zaproszonymi gośćmi. W ramach strefy LOTOS Rally Team zlokalizowanej od strony ulicy Andrzeja Brody zobaczyć będzie można m.in. pojazdy zabytkowe, nowoczesne super samochody czy mistrzowskie rajdówki Kajetana (Ford Fiesta R5 oraz Subaru Imprezę). Do Ustronia przyjedzie samochód ciężarowy LOTOS Rally Team, z pełną strefą serwisową, który bezpośrednio po imprezie wyruszy na kolejną rundę Rajdowych Mistrzostw Świata – Rajd Turcji! Czekają na Was także symulatory jazdy, bezpieczeństwa, a dla najmłodszych – animacje i konkursy. Organizatorzy przygotowali także na piątkowy wieczór koncert zespołu Leniwiec, po którym na scenie pojawi się Sławomir, gwiazda rock polo i twórca hitów m.in.: „Miłość w Zakopanem”.

– To wielka radość ponownie móc uczestniczyć w imprezie, która z roku na rok gromadzi coraz więcej mieszkańców i kibiców rajdów samochodowych. Często powtarzam, że każdy wyjazd mojego zespołu zaczyna się i kończy właśnie w Ustroniu. Tym razem będzie to dosłownie początek Rajdu Turcji, bo zaraz po zakończeniu nasza ciężarówka wyruszy w liczącą blisko dwa i pół tysiąca kilometrów podróż. Z wielką przyjemnością spotkam się z Wami na Rynku w Ustroniu, już nie mogę się doczekać! – mówi Kajetan Kajetanowicz, ambasador miasta Ustroń.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz