Listwa - pasek

poniedziałek, 27 kwietnia 2020

Oficjalnie: Rajd Žemaitija, pierwsza runda RSMP, przełożony

Kolejna zmiana w tegorocznym kalendarzu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Jak informuje Jakub Greguła, zawodnik Subaru Poland Rally Team w sezonie 2019, Rajd Žemaitija został przełożony. Wiadomość tę potwierdziła litewska federacja LASF oraz organizatorzy zawodów. Impreza ta miała rozpocząć tegoroczną rywalizację w cyklu RSMP. 

Rajd Žemaitija pierwotnie miał odbyć się w dniach 05-06. czerwca jako trzecia runda sezonu 2020 Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Po odwołaniu Rajdu Nadwiślańskiego oraz przełożeniu Rajdu Świdnickiego z 17-19. kwietnia na 17-19. lipca, litewska runda miała rozpocząć tegoroczny cykl RSMP.

Niestety, organizatorzy Rajdu Žemaitija zdecydowali się na przełożenie zawodów. Nowa data, w której zostanie rozegrana impreza, nie jest jeszcze znana, jednak zostanie ogłoszona do 18. maja. W tym momencie polski rajdowy sezon 2020 rozpoczyna Rajd Polski, który ma się odbyć w dniach 26-28. czerwca. Runda ta ma być także inaugurować rywalizację w cyklu Rajdowych Mistrzostw Europy.

fot. facebook.com/raliszemaitija

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz