Listwa - pasek

sobota, 2 września 2017

Rajd Dolnośląski 2017: Miko Marczyk wraca na trasy RSMP z nowym pilotem

Mikołaj Marczyk, kierowca Subaru Poland Rally Team, poinformował, że podczas Rajdu Dolnośląskiego pilotować będzie go Szymon Gospodarczyk. Nowy pilot "Miko" ma za sobą m.in. starty z Aronem Domżałą w zeszłorocznym Rajdzie Estonii oraz w jednej z rund RSMP 2016 - Rajdzie Gdańsk Castrol - Inter Cars.

- Już w przyszły weekend Rajd Dolnośląski. Z tej okazji chciałbym poinformować Was, że na prawym fotelu mojej rajdówki zasiądzie Szymon Gospodarczyk. Będzie to mój pierwszy rajd w życiu z innym pilotem niż Sebastian Dwornik z którym startowałem we wszystkich moich 10 rajdach do tej pory.

Sebastian wprowadził mnie do rajdów i nauczył podstaw dzięki którym w tej chwili mogę być w zespole Subaru Poland Rally Team. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.

W ramach sprawdzania pewnych rozwiązań w moim rozwoju, który oddałem w ręce bardziej doświadczonych osób, w najbliższym rajdzie startuje razem z Szymonem. Nie jest to dla mnie łatwe, natomiast z pozytywnym nastawieniem spoglądam na naszą współpracę i treningi, które pozwolą nam w zrozumieniu się przed Rajdem Dolnośląskim.

Zapraszam Was wszystkich do kibicowania załogom SPRT już w przyszły weekend- zarówno na oesach jak i przed komputerami - poinformował kierowca przez swój fanpage na Facebooku.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz