Listwa - pasek

piątek, 29 września 2017

Rajd Nadwiślański 2017: Planowane transmisje na żywo z odcinków specjalnych

Już jutro startuje piąta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajd Nadwiślański. Dla osób, które będą śledzić eliminację przed ekranami komputerów i telefonów przygotowaliśmy rozwiązanie - transmisje na żywo z odcinków specjalnych. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Na fanpage'u MotoReporter będziecie mogli obejrzeć zmagania z aż czterech odcinków specjalnych rajdu. W sobotę o godzinie 13:00 wystartuje OS1 Urzędów i około tej godziny ruszy również transmisja na żywo. Następnie, o 15:35 na tym samym OSie, ponownie będziecie mogli zobaczyć stawkę cyklu RSMP za pośrednictwem naszego livestream'a.

O godzinie 18:15 ruszy rywalizacja na OS Arena Lublin. Widowiskowy odcinek specjalny będzie zwieńczeniem sobotniej walki o cenne sekundy piątej rundy Inter Cars RSMP – Rajdu Nadwiślańskiego. Relację na żywo z tej próby przygotuje organizator imprezy - link do niej znajdziecie TUTAJ.

Niedziela to kolejny dzień zmagań załóg na trasach rajdu i kolejne dwie transmisje na żywo. Około 9:25, gdy ruszy OS7 Nałęczów, rozpocznie się relacja z tej próby. Natomiast około godziny 13:45 będziecie mogli być z nami obecni na mecie ostatniego odcinka imprezy, czyli na OS11 Jastków.

Zachęcamy do polubienia fanpage'a strony MotoReporter, aby być na bieżąco z przedostatnią rundą cyklu RSMP. Oprócz transmisji na żywo, będą na Was czekać zdjęcia i materiały wideo z tras rajdu.

Tym, którzy ustawią się wzdłuż trasy, przypominamy o zasadach bezpieczeństwa, szczególnie istotnych w czasie krętych, technicznych, miejskich odcinków, gdzie publiczność obserwuje samochody z odległości zaledwie kilku metrów. Wskazówki i zalecenia znajdziecie na rajdowej stronie w dziale KIBICE na stronie internetowej Rajdu Nadwiślańskiego.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz