Listwa - pasek

piątek, 1 września 2017

Verva Street Racing przenosi się do Płocka

Organizowana od 2010 roku w Warszawie, jedna z największych imprez motoryzacyjnych w stolicy, Verva Street Racing, w tym roku została przeniesiona do Płocka. Święto motoryzacji odbędzie się 14 października na stadionie Wisły Płock, w Orlen Arenie i na terenach przyległych. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem Moto Pokolenia, za którym kryje się dążenie do zjednoczenia pokoleń i ukazanie rozwoju motoryzacji na przestrzeni lat.

Na terenie stadionu Wisły Płock zostanie specjalnie przygotowany tor driftingowy, na którym zaprezentowane zostaną bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo będzie można obserwować motocykle FMX i popisy drifterów w akcji. Widzowie będą mogli zobaczyć także najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego. Swoje umiejętności pokażą również stunterzy i motocykliści ORLEN Team. Pokazy uzupełni jedyna w swoim rodzaju wystawa samochodów. Będzie można zobaczyć z bliska zarówno zabytkowe egzemplarze, jak i najnowsze modele.

- Obszar marketingu naszej spółki co roku staje przed wyzwaniem związanym z organizacją różnego typu imprez w nowej formule, w tym m.in. VSR. W tym roku, po analizie wielu wariantów, postawiliśmy na organizację imprezy w formacie regionalnym. Płock, jak wiadomo, jest dla spółki bardzo ważnym miastem, więc też naturalną konsekwencją rzeczy był wybór tej lokalizacji do organizacji wydarzenia w terenie. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, nie tylko mieszkańców najbliższej okolicy, ale także z innych części kraju w tym północnej części województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego. Mamy nadzieję, że Verva Street Racing zaplanowana z pokazami motoryzacyjnymi, atrakcjami dla dzieci oraz koncertami polskich i zagranicznych gwiazd będzie wspaniałym zakończeniem letniego sezonu festiwalowego w mieście. - tak swoją decyzję o przeniesieniu imprezy tłumaczyli zapytani przez Gazetę Wyborczą przedstawiciele ORLEN-u.

Verva Street Racing rozpocznie się około godziny 13, wstęp jest wolny.

Do 14 października pozostało jeszcze sporo czasu, zapraszamy zatem do przypomnienia sobie, jak wyglądała zeszłoroczna, ostatnia edycja organizowana w Warszawie.

fot. Karolina Borkowska/MotoReporter24, Verva Street Racing 2016

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz