Listwa - pasek

poniedziałek, 17 maja 2021

Hubert Laskowski pokazał barwy na sezon 2021

Sezon 2021 dla Huberta Laskowskiego na razie jest czasem treningów i przygotowań do walki na oesach, ale już wkrótce będzie mógł poczuć smak sportowej rywalizacji. Zanim to jednak nastąpi, przyszedł czas zaprezentować tegoroczne barwy.

W tym roku Hubert skorzysta z najnowszej konstrukcji Peugeota tj. modelu 208 Rally4. Auto z napędem na przednią oś daje kierowcy do dyspozycji 208 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 290 Nm. Za przeniesienie napędu odpowiada pięciobiegowa skrzynia SADEV.

Peugeot Huberta będzie przyozdobiony w barwy firmy Marten, która mocno angażuje się w rajdy samochodowe. Na biało-zielono-niebieskiej maszynie będzie można dostrzec również marki Pirelli, Intertrade i Jubi-Tom.

– Firma Marten już drugi sezon wspiera załogi rajdowe w osiąganiu coraz lepszych wyników na lokalnych i międzynarodowych oesach. Z dumą i radością chcielibyśmy zakomunikować, że do grona naszych podopiecznych dołączy w tym sezonie młodziutki, ale jakże utalentowany Hubert Laskowski. Na pewno powalczy w litewskim czempionacie i… może gdzieś jeszcze. Życzymy Hubertowi, by nasze wsparcie zaowocowało zdobyciem doświadczenie potrzebnego, by zostać Mistrzem – mówił przedstawiciel zarządu Marten Sp. z o.o.

– Dołączenie do grona kierowców wspieranych przez firmę Marten jest dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem. Dziękuję im bardzo za zaufanie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by nie zawieść ich oczekiwań. Dzięki nim będę mógł rozwijać się jako kierowca i mocno wierzę, że zbliżający się sezon pozwoli mi wskoczyć na jeszcze wyższy poziom – dodał Hubert Laskowski.

Przypomnijmy, że 15-letni Hubert poza startami Peugeotem 208 R2 ma już w swoim CV występ za kierownicą Skody Fabii Rally2. Podczas Tor Modlin Rally Show nieoficjalnie uzyskiwał czasy w czołówce, co przerodziło się w otrzymanie nagrody Leszek Kuzaj Flat Out Trophy.

Sponsorami młodego kierowcy są także firmy Marten, Pirelli, Intertrade Logistics Limited, Jubi-Tom Jubiler Kobierzyce, Atech Racing Polska. Za obsługę auta odpowiada stajnia Car-Speed Racing.

Wszystkie informacje dotyczące Huberta Laskowskiego można znaleźć na facebookowym profilu: https://www.facebook.com/hubert.laskowski.racing.driver/ oraz na Instagramie: https://www.instagram.com/hubert_laskowski/. Zapraszamy również do śledzenia kanału na YT: https://www.youtube.com/user/adrianevo1 oraz na stronę internetową: hubertlaskowski.pl.

Tekst i fot.: hubertlaskowski.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz