Listwa - pasek

sobota, 1 lipca 2017

Rajd Polski 2017: Dramat Latvali i kapeć Neuville'a na OS16

fot. fb.com/Radio Rajdowe
Ott Tanak liderem Rajdu Polski po 16. odcinku specjalnym! Thierry Neuville uszkodził tył auta i przebił oponę, przez co spadł na drugą pozycję w klasyfikacji generalnej. Z walki o zwycięstwo w Rajdzie Polski odpadł Jari-Matti Latvala. Fin stoi na trasie OS16, mijają go kolejne załogi.

Na odcinku najszybszy był Hayden Paddon. Aktualny lider rajdu zameldował się na mecie z czwartym czasem (+5,5 sek), w jego aucie brakowało tylnego skrzydła.
- Po prostu odleciało. Widziałem Jariego-Matti Latvalę stojącego obok trasy - powiedział Tanak na mecie.

Thierry Neuville, który uzyskał czas o 22,9 sekundy gorszy na odcinku, pojawił się na mecie z uszkodzonym tyłem auta i z przebitą oponą. Belg spadł na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej i traci do Tanaka aktualnie 14,4 sekundy.

Jari-Matti Latvala zakończył swój udział w rajdzie na dziś. Fin nie dojechał do mety odcinka, nie wiadomo jeszcze co jest przyczyną wycofania się kierowcy Toyoty z dalszej rywalizacji.

fot. Radio Rajdowe, Wojciech Hrycenko

Problemy ma również Sebastien Ogier - na dojazdówce do OS17 z Forda Fiesty WRC Francuza zaczął się wydobywać dym.Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz