Listwa - pasek

środa, 5 lipca 2017

Robert Kubica na Goodwood Festival of Speed - filmy, onboard w technologii 360

W ubiegły weekend Robert Kubica wziął udział w Goodwood Festival of Speed. Polak nie jechał tam dla wyniku ani, jak powiedział, "dla medialnego show". Zobaczcie przejazdy polskiego kierowcy na górskiej pętli jednej z największych na świecie imprez samochodowych.

Podczas Goodwood Festival of Speed mieliśmy okazję dwukrotnie zobaczyć Roberta Kubicę w bolidzie Formuły 1. Auto to było tym samym, które Polak testował w Walencji pokonując ponad 100 okrążeń na torze. Polski kierowca wykonał dwa przejazdy - o 12:40 oraz o 15:30. Poza tym, kibice nie odstępowali go na krok. Przy namiocie ekipy Renault było przez większość czasu tyle osób, ile nie było przy żadnym innym teamie.

Zobaczcie pierwszy publiczny, po blisko siedmiu latach, przejazd Kubicy w bolidzie Formuły 1.


Robert Kubica z kibicami oraz, wyżej wspomniany, tłum ludzi przy namiocie ekipy Renault.Poniżej możecie obejrzeć onboard z przejazdu Roberta Kubicy. Jest on zrealizowany w technologii 360 stopni, dzięki czemu możecie nakierować kamerę w dowolne miejsce. Nagranie rozpoczyna się w 17 minucie i 32 sekundzie.Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz