Listwa - pasek

niedziela, 2 lipca 2017

Rajd Polski 2017: Transmisja z OS23 Paprotki 2

Ostatni dzień 74. ORLEN Rajdu Polski trwa. Niestety, jeden z kandydatów do zwycięstwa, Ott Tanak, wycofał się z rywalizacji po uszkodzeniu auta podczas próby na OS21 Paprotki 1. Jednak pozostali wciąż walczą o jak najlepsze rezultaty. Zapraszamy do obejrzenia relacji na żywo z OS23 Paprotki 2. 
Transmisję na żywo z OS23 Paprotki 2 możecie zobaczyć TUTAJ

OS23 Paprotki 2 jest ostatnim odcinkiem Rajdu Polski, Power Stage'm, za który można zdobyć dodatkowe 5 punktów za najszybszy przejazd odcinka. Czasy 2,3,4,5 są punktowane kolejno po 4,3,2,1 punkty. Jedynym pretendentem do zwycięstwa w rajdzie jest aktualnie Thierry Neuville. Belg ma aż 1:13,0 min przewagi nad Haydenem Paddonem. Podium zamyka Sebastien Ogier ze stratą 2:22,3 min do lidera. Z pewnością o dodatkowe punkty na Power Stage'u powalczy Jari-Matti Latvala, który po wczorajszej awarii musiał wycofać się z rajdu, ale dziś prezentuje świetne tempo - na trzech z dwóch dotychczas rozegranych odcinków zanotował drugi czas.
Niestety, po OS21 rywalizację w rajdzie zakończył Ott Tanak. Estończyk na szybkiej partii w lesie uderzył w drzewo i mimo tego że dojechał na metę odcinka, nie był w stanie kontynuować jazdy ze względu na poważne uszkodzenia Forda Fiesty WRC '17.


Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz