Listwa - pasek

poniedziałek, 26 marca 2018

Byśkiniewicz w Hyundai'u i20 R5 w RSMP

Plotki mówiły o tym od dawna, a dziś doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia. Łukasz Byśkiniewicz w najbliższym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski będzie startował Hyundai'em i20 R5. Kierowca jest już po pierwszych testach. Na prawym fotelu zasiądzie najprawdopodobniej Maciej Wisławski. 

Łukasz Byśkiniewicz przez ostatnie dwa sezony RSMP rywalizował za kierownicą Opla Adama R2. Najwyższymi lokatami Polaka była druga lokata w zeszłorocznym Rajdzie Dolnośląskim oraz pierwsze miejsce w klasie wywalczone w Rajdzie Barbórka 2016. W ostatniej edycji imprezy zamykającej sezon rajdowy w Polsce Byśkiniewicz wystartował za kierownicą Forda Fiesty R5, co było jego pierwszym zetknięciem się z autem tej klasy. 
Od najbliższego sezonu dziennikarz TVN Turbo będzie rywalizował w RSMP w Hyundai'u i20 R5.

- Trudno mi w to uwierzyć, ale to się dzieje naprawdę! Właśnie z centrali Hyundai Motorsport w Alzenau w Niemczech odebraliśmy najnowszą specyfikację Hyundaia i20 R5 New Generation. To jakiś kosmos. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę potwierdzić starty tym samochodem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Marzenia się spełniają jeśli się je ma, ciężko pracuje i otacza wspaniałymi ludźmi. Więcej szczegółów wkrótce - napisał na swoim profilu na Facebooku Łukasz Byśkiniewicz.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz