Listwa - pasek

poniedziałek, 19 marca 2018

Poznań Motor Show 2018: Główne atrakcje [MAPA IMPREZY]

Wczoraj zakończył się Motor Show w Genewie. Czas więc przenieść się do Polski, gdzie już 6. kwietnia rozpoczną się największe targi motoryzacyjne w kraju - Poznań Motor Show. Impreza ta co roku przyciąga tłumy odwiedzających. Tym razem także można spodziewać się wielu fanów motoryzacji, biorąc pod uwagę, co na tegoroczną edycję przygotowali organizatorzy. 

Przypominamy, że targi będą trwać od 6. do 8. kwietnia, a najważniejsze informacje dotyczące cen biletów i godzin otwarcia możecie znaleźć TUTAJ. Co konkretnie będzie można zobaczyć podczas tegorocznych targów?

Zaczniemy od głównego sponsora imprezy, serwisu OTOMOTO, który oferuje odwiedzających szereg atrakcji, a także konkretną wiedzę i informacje. W tym roku gościem targów będzie znany prezenter Filip Chajzer, który weźmie udział we wręczeniu nagrody w konkursie dla mechaników. Na zainteresowanych ofertą serwisu czekać będą specjaliści OTOMOTO, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Odwiedzający będą mogli także sprawdzić się na symulatorach jazdy oraz obejrzeć ekspozycję wyjątkowych pojazdów. Ich stoisko oznaczone numerem 13 znajdziecie w pawilonie 5.

Motor Show Awards
Kolejna, piąta edycja plebiscytu dziennikarzy, którzy przyznają nagrody osobiste jury oraz dwie dodatkowe nagrody Grand Prix i w kategorii "motoryzacja jutra". Nagrodzone mogą zostać tylko firmy, które są wystawcami na tegorocznym Poznań Motor Show. Każdy z członków jury zdecyduje, za co chce przyznać swoją nagrodę. Można wyróżnić produkt, usługę, kampanię promocyjną lub jakiekolwiek inne działanie firmy, która jego zdaniem zasługuje na wyróżnienie.
W tegorocznej edycji plebiscytu m.in. wezmą udział: Adam Kornacki (dziennikarz TVN Turbo), Włodzimierz Zientarski, Stanisław Sewastianowicz (Auto Świat), Lech Potyński (Świat Motocykli) i Kuba Bielak (dziennikarz TVN Turbo).

TTM
Po dwóch latach przerwy powrócą Targi Techniki Motoryzacyjnej. Jest to wydarzenie dedykowane fanom i profesjonalistom zainteresowanym zdobywaniem nowej wiedzy, umiejętności, a także poznawaniem nowinek. TTM skupiają producentów narzędzi, części, podzespołów i akcesoriów używanych w nowoczesnej motoryzacji, które można nie tylko zobaczyć, ale i przetestować.

Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych - pawilon 11
Zorganizowana po raz pierwszy w ramach Poznań Motor Show. Przez dwa dni twórcy internetowi będą inspirować widzów swoją pasją. Dzięki publikowanym filmom i przeprowadzonym wywiadom pokażą świat motoryzacji w niekonwencjonalny sposób. W sobotę i niedzielę spotkać będzie można takich twórców, jak: Kickster, Lolek Motopasje, Petryn Ględzi, Saturday Car Fever, Marek Drives, Pojechani.tv, Kameralnie, Ścigacz.pl, Motogen, Jednoślad.pl, Dzikuska, Motobanda czy Artur Włodarski.

ProfiAuto - pawilon 5A, stoisko 6
Na stoisku jednej z największych sieci hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych jedną z największych atrakcji będzie interaktywny skaner, który prześwietli samochód i pokaże, jakie części zamienne zostały w nim zaprezentowane. Na multimedialnych ekranach można uzyskać natychmiastową informację o producencie części, a także porady związane z ich użytkowaniem. Fani rajdów będą mogli spotkać się z Maciejem Wisławskim, który 7. kwietnia będzie podpisywał plakaty z limitowanej serii, przygotowanej specjalnie na Poznań Motor Show.

Wystawa Aut Modyfikowanych - teren otwarty obok pawilonu 5A
Zorganizowana przez Stowarzyszenie Motoryzacyjne Black Zone prezentacja aut po tuningu wizualnym oraz mechanicznym.

Best Cars 2018 - pawilon 11 (5.04.2018 r., godz. 16:00)
Będzie to 24. edycja motoryzacyjnego plebiscytu. Głosowanie odbywa się w 12 krajach Europy, a także w Chinach, Brazylii i Meksyku. Jury plebiscytu, którego członkiem może zostać każdy, wybiera najlepsze auta z 385 modeli podzielonych na 11 klas. Polskie wyniki poznamy podczas gali zorganizowanej w ramach Poznań Motor Show.

Custom Motor Show - pawilon 6
Po raz kolejny twórcy customowych motocykli będą mogli zaprezentować swoje dokonania publiczności targów. Zobaczyć będzie można zmodyfikowane Harley'e, a także maszyny, których lakierowanie oraz wzornictwo na długo przyciągają wzrok.

Stunt Wars Poland - sektor 10, przy pawilonie 6
Będzie to pierwsza edycja międzynarodowych zawodów freestylu motocyklowego, która połączy sportowe zmagania na najwyższym poziomie z ekstremalnym widowiskiem. Wśród zawodników są m.in. Marcin "Korzeń" Głowacki - mistrz świata w stuncie motocyklowym. Nie zabraknie także zawodników z zagranicy, udział potwierdzili również międzynarodowi sędziowie. Widowisko będzie można oglądać przez wszystkie targowe dni.


Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz