Listwa - pasek

wtorek, 5 czerwca 2018

Kubica i Rowland ponownie pojadą w testach

Williams Martini Racing oficjalnie przedstawił skład kierowców na sezonowe testy na torze Hungaroring. Pierwszego dnia jazd, 31. lipca, za kierownicą FW41 zasiądzie Oliver Rowland, natomiast dzień później zastąpi go Robert Kubica. 

To już kolejne jazdy Olivera Rowlanda i Roberta Kubicy podczas sezonowych testów. Wcześniej ten sam duet jeździł już na torze w Barcelonie. Ponownie w bolidzie Williamsa nie zasiądzie ani Lance Stroll, ani Sergey Sirotkin.

- To kolejny krok w dobrym kierunku, by móc startować w F1. W Barcelonie na testach wszystko się dobrze układało, dobrze wiedzieć, że zespół daje mi ponownie szansę i ufają mi. Zdaję sobie sprawę z tego, że w F1 nie ma się wielu okazji do pokazania swojego talentu. To całkiem ekskluzywny klub, więc starałem się wykonać swoją robotę jak najlepiej - skomentował swój udział w testach Oliver Rowland.

Brytyjczyk podkreślił, że w poprzednich testach skupił się na dostarczeniu zespołowi ważnych danych i opinii, a nie na wykręceniu jak najlepszych czasów. Na teraz jego celem jest pomóc ekipie, by powrócili oni na właściwe miejsce oraz dać im to, czego dokładnie potrzebują.


Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz