Listwa - pasek

środa, 19 kwietnia 2017

Mikkelsen pojedzie Hyundaiem i20 WRC

Jak podaje portal motorsport.com Andreas Mikkelsen ma przetestować Hyundaia i20 Coupe WRC w najbliższy piątek. Niestety, nie jest to równe ze startem Norwega za kierownicą auta tego zespołu w najbliższej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajdzie Portugalii.

Andreas Mikkelsen jest jedynym kierowcą z byłego zespołu Volkswagena, który nie znalazł dla siebie miejsca w jednym z zespołów klasy WRC na obecny sezon. Norweski kierowca jak dotąd wystartował w dwóch rundach za kierownicą Škody Fabii R5 w klasie WRC2. Obie te rundy, Rajd Monte-Carlo i Rajd Korsyki, wygrał.

Po pojawieniu się informacji o tym, że były kierowca Volkswagena ma testować samochód koreańskiego zespołu, świat motorsportu obiegła plotka iż norweski duet ma być trzecią załogą Hyundaia na Rajd Portugalii. Niestety, plotka ta została zdementowana równie szybko jak się pojawiła, przez rzecznika prasowego koreańskiego zespołu. Dodatkowo, dodał on, że testy Andreasa Mikkelsena mają być jedynie dodatkowym sprawdzeniem auta przed najbliższą rundą WRC.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz