Listwa - pasek

środa, 5 kwietnia 2017

Poznań Motor Show 2017 - końcowe odliczanie

Największy salon samochodowy w Polsce rozpocznie się już w najbliższy piątek. W tekście znajdziecie podsumowanie wszystkich publikowanych przez nas dotychczas artykułów na temat tego wydarzenia, uzupełnione kilkoma dodatkowymi informacjami. 

Pisaliśmy już o nowościach samochodowych i motocyklowych, jakie w tym roku pojawią się w halach MTP, zebraliśmy dla Was garść przydatnych informacji i zapoznaliśmy Was z kilkoma wystawcami, których stoiska w tym roku będzie można odwiedzić (Alfa Romeo, Tesla oraz przedstawiciele Grupy Volkswagen).

O czym jeszcze warto wiedzieć?

8 kwietnia o godzinie 16:00 w centrum prasowym odbędzie się spotkanie z Romualdem Koperskim, podróżnikiem znanym z ekstremalnych wypraw, np. pontonem z Bajkału, rzeką Leną, aż do Oceanu Lodowatego, łódką przez Ocean Spokojny, czy przerobioną na kamper ciężarówką przez Syberię, aż do Cieśniny Beringa. Uczestnicy spotkania wysłuchają ekscytujących opowieści, będą mieli możliwość zamienić kilka słów i omówić różne aspekty podróżowania.

Pierwszy raz w Polsce odbędzie się międzynarodowa aukcja z jednoczesną możliwością składania ofert z całego świata na żywo przez Internet. Całość poprowadzi CARPORT, lider polskiego rynku aukcji internetowych. Przedmiotem ofert będzie blisko 40 pojazdów używanych, w tym Volkswagen Golf, którym podczas Światowych Dni Młodzieży podróżował Papież Franciszek.

7 kwietnia o godzinie 14:00, w pawilonie nr 10, odbędzie się spotkanie, podczas którego zostaną przedstawione warunki konkursu na polski samochód elektryczny. Spotkanie skierowane jest do projektantów i potencjalnych uczestników konkursu. Stawką w rywalizacji jest produkcja seryjna warta miliony.

Konkurs na stoisku Junaka - codziennie inna nagroda
Rower Electra Straight 8, skuter Junak 106 lub motocykl Junak RS125 może trafić do szczęśliwca, który weźmie udział w konkursie trwającym przez trzy targowe dni. Aby wziąć w nim udział, należy spełnić następujące warunki:
1. Posiadać bilet na któryś z targowych dni (piątek, sobota lub niedziela)
2. Pobrać kupon konkursowy, który znaleźć można w jednym z holi wejściowych lub na stoisku Junaka w pawilonie 8.
3. Wypełnić kupon i wrzucić go do urny znajdującej się na stoisku Junaka.
4. Być obecnym w danym dniu podczas jednego z losowań do Rozgrywki Finałowej przy stoisku Junaka.
5. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Rozgrywki Finałowe odbywać się będą po godzinie 16 w piątek, sobotę i niedzielę.

Tydzień z Camperem od CarGO! Rent a Camp!
Jeśli marzysz o podróży kamperem, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. W sobotę 8 kwietnia odbędzie się konkurs, w którym nagrodą główną będzie kamper na cały tydzień użytkowania. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
1. Posiadać bilet na dzień 8.04.2017 (sobota)
2. Pobrać kupon konkursowy znajdujący się w jednym z holi wejściowych lub na stoisku CarGO! Rent a Camp w pawilonie 2.
3. Wypełnić go i wrzucić do urny znajdującej się na stoisku CarGO! Rent a Camp.
4. Być obecnym podczas losowania do Rozgrywki Finałowej przy stoisku CarGO! Rent a Camp w pawilonie 2.
5. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Dojazd i parking
Odwiedzający mogą skorzystać z parkingów rozmieszczonych na terenie całego miasta tak, aby móc wygodnie przesiąść się z auta do komunikacji miejskiej. Do wyboru są trzy parkingi: przy centrum handlowym M1 Poznań (ul. Szwajcarska 14), w Galerii Handlowej Posnania (ul. Pleszewska 1) oraz na terenie INEA Stadion (ul. Bułgarska 17).
Parkingi przy M1 i w Galerii Posnania są dostępne i darmowe przez cały okres trwania targów (od 6. do 9. kwietnia). Natomiast parking przy INEA Stadion jest płatny 25zł za osobę i dostępny jedynie w piątek oraz sobotę.
Uwaga: Przejazd komunikacją miejską jest darmowy dla osób posiadających bilet zakupiony w przedsprzedaży online oraz w punktach stacjonarnych. Należy posiadać wydrukowany bilet na targi na ten dzień, w którym korzysta się z transportu publicznego.

Wszystkim, którzy wybierają się na Poznań Motor Show, życzymy udanej zabawy, natomiast tych, którzy z jakichś powodów nie mogą pojawić się w Poznaniu, zapraszamy na fanpage MotoReporter na Facebooku, gdzie znajdziecie fotogalerię oraz materiały filmowe.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz