Listwa - pasek

sobota, 1 kwietnia 2017

Poznań Motor Show 2017: Tesla

Model S
W tym roku Poznań Motor Show to aż 50 kilometrów kwadratowych powierzchni, na której rozmieszczone jest 14 pawilonów, a w nich 150 wystawców. Po raz pierwszy do ich grona dołączy w tym roku Tesla. Modele tej marki zobaczymy w pawilonie 6A. 


W Poznaniu zobaczymy wielokrotnie nagradzane Tesla Model S i X, będące uosobieniem ewolucji inżynierii samochodowej. Inni producenci takie cechy, jak elektryfikacja, digitalizacja, automatyzacja, wymieniają jako tematy przyszłości, tymczasem Tesla odważnie ku tej przyszłości zmierza.

Model S
Zaprojektowany od podstaw tak, by być najbezpieczniejszym i najbardziej ekscytującym. Model S odnotowuje niespotykane osiągi. Wszystko za sprawą wyjątkowego, w pełni elektrycznego układu napędowego, który pozwala przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 2,7 sekundy.


Model X
Model X
Najszybszy, najbezpieczniejszy, najbardziej wszechstronny SUV w historii. Posiada napęd na 4 koła oraz po raz pierwszy produkowane na wysoką skalę drzwi otwierane do góry. Zapewnia komfort siedmiu pasażerom oraz niezbędne miejsce dla bagażu. Wszystko to zwieńczone przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 3,1 sekundy.
Przypominamy, Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia 2017. Zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi informacjami na temat tego wydarzenia.

Zapraszamy do polubienia strony MotoReporter na Facebooku, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz