Listwa - pasek

wtorek, 11 kwietnia 2017

Poznań Motor Show 2017 - podsumowanie

fot. MotoReporter
W niedzielę zakończyła się tegoroczna edycja targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show. Zapraszamy do przeczytania relacji z tego, co spotkaliśmy w Poznaniu.


Niewątpliwie możemy mówić o sukcesie. Frekwencja dopisała - do Poznania przybyło 135 023 miłośników motoryzacji. Podczas spaceru po 10 halach oraz terenie otwartym mieli oni możliwość odwiedzić 170 wystawców. Zaprezentowano 60 polskich samochodowych premier oraz 2 samochody koncepcyjne.

Organizatorzy pokazali, że dbają o swoich gości i ich gust nie pozostaje bez znaczenia. Hale podzielono na 4 strefy tematyczne, dzięki czemu każdy znalazł coś dla siebie.

Ósma edycja pod znakiem jubileuszy
100 lat Mitsubishi
Specjalnie z tej okazji na Motor Show pojawił się Hiroshi Masuoka, dwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar. Ozdobą stoiska były Mitsubishi L200 w wersji Monster oraz Mitsubishi Adventure.
fot. MotoReporter
90-lecie Volvo
Najważniejszą atrakcją na stoisku szwedzkiej marki była niewątpliwie prezentacja najnowszego modelu XC60, jednej z najbardziej oczekiwanych premier w Poznaniu.
fot. MotoReporter
70 lat Ferrari
Stoisko Ferrari cieszyło się niemałym zainteresowaniem. Swoje 70-lecie włoska marka uświetniła takimi modelami jak LaFerrari Aperta, czy 812 Superfast - prosto z Genewy.
fot. MotoReporter
50. rocznica AMG
Niemiecki koncern na rekordowej powierzchni 2000m2 zaprezentował 40 aut marki AMG. Mercedes otrzymał także nagrodę Grand Prix Motor Show Awards za imponującą wystawę i szeroką gamę modeli - od klasyków, przez wersje wyścigowe, aż po prezentację z okazji 50-lecia Mercedes-Benz AMG.
fot. MotoReporter
Fakt, że te cztery światowe koncerny zdecydowały się świętować swoje rocznice podczas poznańskich targów, daje świadectwo uznania dla stworzonej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie marki targów, które dziś znajdują się w europejskiej czołówce tego typu imprez.

Dziękujemy organizatorom, wystawcom oraz wszystkim, którzy tworzą Poznań Motor Show za możliwość uczestniczenia w takiej imprezie. Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii oraz materiału wideo:

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz