Listwa - pasek

poniedziałek, 13 listopada 2017

Canal+: Kubica już z kontraktem. Rzecznik Williamsa zaprzecza

Spore zawirowanie wokół Roberta Kubicy ostatnimi czasy. W niedzielę, 12 listopada, francuski Canal+ podał, że pewne jest, iż polski kierowca zastąpi Felipe Massę w zespole Williams. Dziś rzecznik ekipy z Grove dementuje te informacje.

W niedzielę, podczas GP Brazylii, francuski Canal + na swoim profilu na Twitterze podał informacje, że Robert Kubica miałby wrócić do Formuły 1 od sezonu 2018 z zespołem Williams zastępując odchodzącego Felipe Massę. Według stacji kontrakt już miałby być podpisany.

Niewiele później media obiegła informacja przekazana przez holenderskiego dziennikarza, Olava Mola. Zastrzegał on dodatkowo, że umowa już praktycznie czeka na stole jedynie na podpis. 

Niestety, prawdziwość tych wiadomości nadal nie jest potwierdzona. Dziś zdementował je rzecznik prasowy Williamsa. W rozmowie z "The Drive" powiedział on, że kontakt wcale nie jest podpisany, mówiąc że informacje te to "bzdura".

Wiadome na tę chwilę jest jedynie to, że Robert Kubica weźmie udział w posezonowych testach na torze w Abu Zabi. Informowaliśmy Was o tym TUTAJ

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz