Listwa - pasek

sobota, 25 listopada 2017

Rajd Barbórka 2017: Wylicytuj przejazd na Karowej z Kajetanem Kajetanowiczem

Niezwykłe emocje, fenomenalna jazda i jedyna taka okazja na świecie – tak zapowiada się przejażdżka, którą przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kajetan Kajetanowicz.

Trzykrotny i aktualny Rajdowy Mistrz Europy, czterokrotny Mistrz Polski poprowadzi – jako pierwszy Polak w historii! – Forda Fiestę WRC w najnowszej specyfikacji technicznej. Mistrzowski samochód zdobył w tym roku tytuły WRC (w klasyfikacji kierowców oraz producentów).

Masz szansę wylicytować wyjątkowy przejazd u boku Kajetanowicza po trasie Kryterium Asów na ulicy Karowej!

Zawodnik LOTOS Rally Team od wielu lat wspiera WOŚP. To niecodzienna okazja, by poczuć smak rajdowych emocji i zasiąść na prawym fotelu pilota obok kierowcy, który jako pierwszy w ponad 60-letniej historii cyklu mistrzostw Europy sięgał po tytuł aż trzy razy z rzędu.

Nie zwlekaj dłużej – już teraz weź udział w licytacji, z której cały dochód przeznaczony zostanie na cel 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

UWAGA!
Licytowany przejazd odbędzie się w dniu 02/12/2017 między godziną 17:00 a 20:00, w czasie trwania odcinka specjalnego i pokazowego Kryterium Asów na ulicy Karowej.
W ww. dniu szczęśliwiec, który wygra licytację będzie mógł uczestniczyć w całym wydarzeniu i obserwować je z trybuny VIP.

Wszystkich informacji o aukcji, oraz w dniu rajdu udzielać będzie Łukasz Dyński z Motoorkiestry pod numerem telefonu 503 564 510 lub mailem lukasz@motoorkiestra.pl.

Po odbiór wygranej należy zgłosić się z potwierdzeniem dokonania wpłaty na konto Fundacji WOŚP.

Link do licytacji: allegro.pl/show_item.php?item=7062288039#thumb/4

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz