Listwa - pasek

wtorek, 21 listopada 2017

Rajd Barbórka 2017: Powrót Macieja Wisławskiego

Tegoroczny Rajd Barbórka obfituje w wiele niespodzianek. Poznaliśmy już nowy odcinek specjalny oraz gościa specjalnego rajdu - Gilles'a Panizzi'ego. Dziś jeden z czołowych kierowców polskiej sceny rajdowej ogłosił wspólny start z byłym pilotem Krzysztofa Hołowczyca.

Łukasz Byśkiniewicz, który w tym roku startował w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wraz z Tomaszem Borko, ogłosił poprzez swój fanpage na Facebooku, że w 55. Rajdzie Barbórka 2017 na prawy fotel jego rajdówki powróci Maciej Wisławski. Niestety, nie wiemy jeszcze jakim autem w imprezie pojedzie znany nam już duet z wcześniejszych sezonów RSMP. Można jedynie domyślać się, że nie będzie to żaden z samochodów, jakimi startował dotychczas Łukasz Byśkiniewicz, gdyż ma być to rajdówka, którą "Wiślak nigdy nie startował", cytując fragment wpisu kierowcy. Szykuje się spora niespodzianka dla kibiców.

Przeczytajcie więcej: Rajd Barbórka 2017: Gilles Panizzi gwiazdą 55. Rajdu Barbórka 2017

- Rajd Barbórka to rajd niespodzianek. Pierwszą z nich zdradzam! Na mój prawy fotel powraca Maciej Wisławski. To już uwaga... nasza 7 wspólna Barbórka! Pojedziemy autem jakim jeszcze Wiślak nigdy nie startował. Aż dziwne, że jest coś w rajdach czego nasz Wiślaczek nie robił. Nie obrazimy się jak powtórzymy podium w takim składzie jak w 2015 roku - napisał Łukasz Byśkiniewicz na swoim fanpage'u

Przypomnijmy, że w 2015 roku duet Łukasz Byśkiniewicz/Maciej Wisławski zajął w Kryterium Asów Karowa, podczas 53. Rajdu Barbórka 2015, trzecie miejsce.

fot. MotoReporter24.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz