Listwa - pasek

środa, 29 listopada 2017

Tomasz "BieRni" Biernat Mistrzem Polski w wyścigach samochodowych!

W miniony piątek w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się Gala Sportu Samochodowego 2017. Tytuł Wyścigowego Samochodowego Mistrza Polski w klasie 1N odebrał leszczynianin – Tomasz Biernat. "BieRni" jest od dwóch lat kierowcą Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski wspieranym przez serwis MotoReporter24.pl.


 Zawodnik reprezentujący Automobilklub Leszczyński zdecydowanie wygrał 2 pierwsze wyścigi otwierające sezon wyścigowy w Polsce. Do końca sezonu kontrolował sytuację w klasyfikacji generalnej kończąc 4 wyścigi na drugim miejscu.

- W dwa lata zrobiłem to, co sobie założyłem na 5 lat. Wynik bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i daje siłę do dalszych, odważniejszych działań. Jestem ogromnie szczęśliwy, teraz czas spełnić kolejne marzenia i cele – wyruszyć do wyścigowej Europy. Bo marzenia są po to, żeby je realizować! Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia Tytułu Mistrza Polski: Władzom Miasta Leszno i firmie GSMLeszno.pl, a także firmom Awilux Polska, Interbit, Tech-System, PARTNER, REMIX, Wulcar, POL-CAR oraz AutoMyjnia Biernat i Kartodrom Gostyń za możliwość treningu. Dziękuję także patronom medialnym: SwiatWyscigow.pl, Rally nad Race oraz Motoreporter. Mam nadzieję, że razem z partnerami podbijemy Europę w sezonie 2018 - powiedział Tomasz Biernat po odebraniu nagrody.


Leszczynianin w najbliższy weekend udaje się na włoski tor w Varano, by wziąć udział w testach bolidu G1. Jednak to nie koniec jego ambitnych planów na sezon 2018. Mistrz Polski celuje w jeszcze inną serię wyścigową na poziomie europejskim. Wszystkie firmy chętne do współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego z Tomkiem: bierni.motorsport@gmail.com.

Zobaczcie przejazd Yarina Sterna bolidem G1 na tym samym torze, na którym będzie jechał "BieRni".


Najświeższe informacje dotyczące startów Tomasza Biernata ukazywać się będą na www.fb.com/biernimotorsport.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz